Sleepy Hollow (Ospalá díra) Jaké bude finále druhé řady?

Jaké bude finále druhé řady?

Jaké bude finále druhé řady?

Staré známé tváře se vrátí a s některými se rozloučíme již nadobro. Co všechno nás tedy čeká?
Pozor! Článek rozplétá některé z hlavních událostí finále.


5 0
6.2.2015

Vzestup čarodějnic, Henry Parish, čáry máry a cestování časem. Letošní finále si nijak nezadá s tím loňským. Už v příští epizodě se dozvíme něco víc o příčinách návratu kapitána Irvinga i jeho důsledcích. Stejně tak nám americký prezident Thomas Jefferson osvětlí úkol Dvou svědků a uvnitř tajemného trezoru, hlídaného prapodivným stvořením, možná nalezneme klíč ke spáse světa.

V první části finále s názvem Probuzení nás čeká návrat Henryho Parishe ve velkém stylu. Jak nám ukázala poslední epizoda, nenechal se zlákat příslibem dobra a opět se přiklonil na stranu zla. S mocí Velkého grimoáru má v plánu přivést k životu pradávný mocný čarodějnický klan. Je na Abbie s Ichabodem mu v tom zabránit. Mezitím bude Katrina zkoumat své nově nabité schopnosti, pramenící z černé magie a bude to mít nečekaný závěr.


V úplném finále Čas plyne dál se pak náhle ocitneme v 18. století, kam nás zanesou právě Katrininy schopností. Ichabod si své budoucnosti nebude vědom a v bitvě urputně pátrá po své nemesis. A Abbie je v minulosti považována za zběhlou otrokyni a následně uvězněna. Dokáže však Ichabodovi, že jejich budoucí přátelství je skutečné a společně se vydají hledat odpovědi. Katrina je zatím stále v moci temné magie, která ji zastínila mysl. Je odhodlána zachránit svého ještě nenarozeného syna, ať to stojí, co to stojí.

Oficiální popisy děje naleznete již nyní v profilu epizod Awakening a Tempus Fugit.

Diskuze /4

komcus

Tak to bude nářez. :D Takže hlavním záporákem finále bude, zdá se, samotná Katrina. Už se nemůžu dočkat. :)

webmaster
6.2.2015 | 20:42:59
Ann Taylor

Wow, tak to teda bude něco. Už aby to bylo.

redaktor
7.2.2015 | 18:50:44
fanta2pomeranc

Hmm rozumím. Takže se vrátěj do minulosti, tam mimo jiné zabrání tomu, aby se Abrahama stal jezdec, čímž ho vlastně vyautujou z děje a moje nejoblíbenější postava tak zmizí úplně … a vzhledem k tomu, že za druhou nejoblíbenější postavu mám kapitána, tak si myslím, si budu muset hledat hned dva nové favority… :( :-D

#4 ScaryX
8.2.2015 | 11:25:45
ScaryX

#3 fanta2pomeranc: Jelikož se vrátí do období té bitvy, tak Abraham už svou duši Molochovi prodal. Možná se o něco pokusí, ale nemyslím že úspěšně. Bál bych se o úplně jiné postavy…

webmaster
8.2.2015 | 11:59:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav