Sleepy Hollow (Ospalá díra) Představení seriálu Sleepy Hollow

Představení seriálu Sleepy Hollow

Představení seriálu Sleepy Hollow

Co kdybyste se náhle probudili, přitom byli už 250 let po smrt a první věc, kterou byste zjistili, že svět je na pokraji zkázy a vy jste jeho jedninou nadějí?


4 0
9.6.2013

Vítejte u nového, vzrušujícího, mysteriózního seriálu z pera dvou skvělých scenáristů Roberta Orciho a Alexe Kurtzmana, kteří mají mimo jiného na svědomí třeba seriál Fringe.
V této moderní adaptaci klasického příběhu Washingtona Irvinga, se Ichabod Crane probudí po 250 letech, aby odhalil tajemství, které se datuje až k otcům zakladatelům. Jenže Ichabod není jediný, kdo vstal z mrtvých. Vedle něj se objeví i neslavný bezhlavý jezdec, který v dnešním Sleepy Hollow rozpoutá vražedné šílenství. Ichabod, který je na jezdce vázán pomocí krvavého kouzla si rychle uvědomí, že jeho zastavení není jediný problém. Bezhlavý jezdec je totiž jedním ze čtyř jezdců apokalypsy.
Vzhledem k tomu, že se Ichabod probudí v současném době, tak bude mít problémy s tím, aby se v pro něj neznámém světě zorientoval. Ale jediného co ho zajímá je, jak co nejrychleji zabít bezhlavého jezdce, který už stačil zabít místního šerifa Augusta Corbina, mentora mladé policistky Abbie Millsové, které má díky svým nadpřirozeným schopnostem vlastní pouto s Ichabodem. Jenže místní policejní velitel kapitán Frank Irving považuje celou historku za bláznivý Ichaboldův výmysl a odmítá Abbie cokoli uvěřit.
Takže jediný, kdo je její straně je nakonec Ichabold, se kterým vytvoří impozantní duo, které se postaví na stranu dobra, aby alespoň na chvíli uchránili svět od jeho zničení.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav