Sleepy Hollow (Ospalá díra) Připomeňte si osud jednotlivých postav z finále první série

Připomeňte si osud jednotlivých postav z finále první série

Připomeňte si osud jednotlivých postav z finále první série

Věříme, že se shodneme s většinou z vás, že konec první série byl opravdu epický. I Tom Mison, který představuje Ichaboda, se v rozhovoru podivoval, jak bude možné na toto finále navázat. Pokud si finále chcete připomenout, doporučujeme článek naší redaktorky Týnky o tom, kde se jednotlivé postavy nacházely na konci první série, společně s exkluzivními informacemi od producenta Marka Goffmana o tom, co je v další sérii čeká.


2 0
14.9.2014

Ichabod

Jeho situace ve finále: Poté, co mu Pojídač hříchů Henry Parish (John Noble) odhalil, že je jeho a Katrinin syn Jeremy (a také druhý jezdec apokalypsy – Válka), připravil mu stejný osud, který musel snášet on sám díky kouzlu matčina čarodějného klanu: pohřbil ho zaživa v rakvi.

Ichabod v úvodu druhé série bude bojovat s časem, „On není nesmrtelný jako jeho syn. On není čaroděj, a tak Ichabod Crane má jen velmi málo času aby byl schopen přežít v rakvi bez vzduchu.“ říká jeden z producentů seriálu, Mark Goffman.


Abbie

Její situace ve finále: Aby mohla být Katrina osvobozena z očistce, někdo jiný musel zůstat na jejím místě. Abbie napodobila Katniss a dobrovolně zůstává v očistci, kde se nakonec střetne s Molochem.

Doufáme, že si Abbie s sebou vzala nějaké čisté spodní prádlo, protože nějakou dobu v očistci pobude. „Katrina tam byla schopná přežít přes 200 let“, říká Goffman. „Bude to opravdu zajímavé vidět jaká Abbie skutečně je v očistci.“ „Ale nebude tam sama,“ jak Goffman říká, „pomohou jí lidé, od kterých by to nečekala.“

Irving

Jeho situace ve finále: Je zavřený a nepustí ho! Kapitán se přiznal k vraždám Otce Bolanda a Devona Jonese, aby chránil svou dceru.

Něco nám říká, že Irving nebude vězeňský oblek nosit dlouho. „On a jeho přátelé, jeho mocní přátelé, se chystají na to, že budou muset vymyslet, jak ho dostat z té šlamastyky,“ škádlí nás Goffman. „Má pár vodítek, které mu pomohou vrátit se zpět.“

Jenny

Její situace ve finále: Poté, co pochopila, kdo je opravdu Henry, Jenny se vydává na cestu, aby varovala Abbie. Po cestě na ní vystřelí bezhlavý jezdec a následkem toho Jenny převrátí auto na střechu. Poslední, co jsme viděli, je Jenny v bezvědomí a nevypadá dobře.

Všichni můžete s úlevou vydechnout, protože to vypadá, že Jenny bude žít , aby dál bojovala proti apokalypse. Goffman říká, „Bude potřebovat pořádnou pomoc, aby se dostala z auta. Doufejme, že to stihne včas, aby pomohla ostatním postavám.

Diskuze /4

Winnie 2.0

Těším se hlavně na postavu Johna Nobla, sleduji teď ve volném čase Fringe a moc jsem si tam tohoto herce oblíbil.

14.9.2014 | 20:20:27
227petr

Už jenom tejden. :)

webmaster
14.9.2014 | 20:27:01
Kamylko

tiez sa uz neviem dockat a btw, nech si o serialy Fringe vravi kto chce co chce, pre mna to bola paradna zalezitost, tusim ze tvorcovia Fringu maju prsty prave v serialy Sleepy Hollow :)

14.9.2014 | 21:58:51
Ann Taylor

Tak tohle se skvěle hodí, už jsem skoro zapomněla, jak to bylo s Irvingem. Ale chtěla bych upozornit na jedno slovíčko – osud, který musel snášet díky kouzlu – díky se používá v pozitivním smyslu, zde tedy kvůli, protože to moc pozitivní nebylo.

redaktor
15.9.2014 | 7:39:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav