Sleepy Hollow (Ospalá díra) Promo na podzimní finále

Promo na podzimní finále

Promo na podzimní finále

Těšíte se na zítřejší podzimní finále? Jste zvědavi, jak moc vyrostlo dítě, které ukrývá Henry? A zda se Ichabodovi a Abbie tentokrát podaří nad Molochem zvítězit? Podělte se s námi o Váš názor na to, co by se v podzimním finále mělo stát.

5 0
25.11.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

227petr

Ale já myslel, že podzimní finále je až 11 epizoda. Protože v seznamu epizod je napsáno, že 11 díl bude 1.12. 2014, Tak jak to teda je?

#2 komcus #3 komcus
webmaster
25.11.2014 | 5:47:00
komcus

#1 227petr: Ono to tak opravdu je. Podzimní finále je až příští týden. Nechápu, proč tak všude tuto epizodu označili. I když je pravda, že v tomhle traileru je to tak naznačené. :\

webmaster
25.11.2014 | 9:51:52
komcus

#1 227petr: A nebo: je to podzimní finále v na 2 části. V tomhle promu je: ,,Podzimní finále začíná. Takže příště bude ,,2-část

#5 Marketka
webmaster
25.11.2014 | 9:54:26
Kimberlly

peckááááá! :)

25.11.2014 | 14:47:42
Marketka

#3 komcus: máte samozřejmě pravdu, díky za upřesnění :-)

webmaster
25.11.2014 | 19:34:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Pokud vás zajímá, z jakých podkladů tvůrci při ztvárnění jezdců apokalypsy ve Sleepy Hollow vycházeli, přečtěte si zajímavý článek čtenářky Jansky právě na toto téma. Dozvíte se, že jezdci apokalypsy jsou biblické postavy popsané v knize Zjevení sv. Jana, jsou čtyři, každý má specifického koně, své předměty a své jméno.

Reklama

Symboly

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

V pilotním díle seriálu si diváci mohli všimnout některých symbolů. Jeden z nich byl na rakvi, ve které byl pohřben Bezhlavý jezdec. Podobný symbol jsme mohli vidět také na týle jeho hlavy (když ji ještě měl na krku) a na bibli, se kterou byl Ichabod Crane pohřben.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Okultismus

Moloch a jeho následovníci

Moloch a jeho následovníci

Velká část mytologie seriálu Sleepy Hollow se točí okolo Molocha, který zde reprezentuje síly, proti kterým bojují hlavní hrdinové. Pojďme si zrekapitulovat, kdo to je a kdo jsou jeho služebníci.

Z historie

Historické reálie 18. století

Historické reálie 18. století

Pokud se zajímáte o historické reálie doby, ve které žil Ichabod, může vás zajímat článek Týnky o jedné z vedlejších postav první série, Banastru Tarletonovi. Tohoto muže jsme viděli v šesté epizodě nazvané Sineater. Na první pohled plukovník britských rudokabátníků, ale na ten druhý démon. Zajímavé na této postavě je, že je inspirována skutečnou historickou postavou.

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlídejte si nás