Slovania
67/100 - 31×

Slovania

V 7. století se v Karpatské kotlině nacházely různé kmeny, které měly být brzy spojeny s těmi slovanskými. Lidé tu obchodovali a sváděli boje o moc, ale problémy nastaly ve chvíli, kdy se tu objevili Avaři, známí plenitelé.

Slovensko | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | JOJ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický

Avaři přicházejí

Avaři přicházejí

V upoutávce na další díl přicházejí Avari s úmyslem napadnout Veľký Stôl, jeho obyvatelé jsou vystrašeni a před hrozbou utíkají. Taky vidíme, že za falešnou věštbu Čarada bude někdo trpět.

6 0
7.4.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

monikash

Po našem se jmenují AVAŘI. Avari jsou po slovensky. Opravte to.

#2 akashko12
překladatel
7.4.2021 | 14:39:21
akashko12

#1 monikash: Ďakujem za opravu ;)

redaktor
7.4.2021 | 16:11:44
Arne

Prepáčte za trúfalosť, no nedá mi položiť kacírsku otázku – čo je zlé na tom, že je tu niečo napísané po slovensky, v tomto prípade Avari a nie je to napísané po česky Avaři.. Nechcem sa nikoho dotknúť, no snáď si aspoň tak málo rozumieme nie? Alebo jedno ř natoľko mení význam slova, že by mu niekto nerozumel? Nerozumiem tomuto „problému“… a znamená to teda, že my Slováci máme písať aj do diskusií po česky, aby náhodou nedošlo k situácií, že nám nebude dobre rozumieť?.. Ďakujem za odpoveď.

No a ak by to robilo problém a niečomu z otázky by nebolo rozumieť skúsim to aj takto: Promiňte za troufalost, ale nedá mi položit kacířskou otázku – co je špatného na tom, že je tu něco napsáno slovensky, v tomto případě Avari a není to napsáno česky Avaři.. Nechci se nikoho dotknout, ale snad si alespoň tak málo rozumíme ne? Nebo jedno ř natolik mění význam slova, že by mu někdo nerozuměl? Nerozumím tomuto „problému“… a znamená to tedy, že my Slováci máme psát i do diskusí česky, aby náhodou nedošlo k situaci, že nám nebude době rozumět? Děkuji za odpověď.

(dúfam, že som nikoho nevytočil, berte to s humorom a zabávajte sa nad seriálmi ;) , no ale fakt mi nad týmto „problémom“ zastal rozum..)

#4 akashko12 #5 monikash
8.4.2021 | 0:58:48
akashko12

#3 Arne: Edna je česká stránka, čo sa dá tak je napísané po česky. Ale chápem ťa :) tiež v tom nevidím veľký problém xD.

redaktor
8.4.2021 | 8:04:37
monikash

#3 Arne: Mě slovenština nevadí, ale je nelogické, aby název článku byl slovensky a text pod ním česky. Buď oboje česky nebo oboje slovensky.

překladatel
8.4.2021 | 10:03:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama