Snowpiercer (Ledová archa)
83/100 - 61×

Snowpiercer(Ledová archa)

Snowpiercer je zasazen sedm let poté, co se svět stal zamrzlou pustinou a sleduje zbytky lidstva, které obývá obrovský neustále se pohybující vlak, jenž jezdí kolem celé zeměkoule.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Rowan Blanchard (Alexandra Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Archie Panjabi (Asha), Iddo Goldberg (Bennett Knox), Mickey Sumner (Bess Till), Roberto Urbina (Javier De La Torre), Sam Otto (John "Oz" Osweiller), Sean Bean (Joseph Wilford), Katie McGuinness (Josie Wellstead), Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Lena Hall (Miss Audrey), Annalise Basso (LJ Folger), Steven Ogg (Pike), Alison Wright (Ruth Wardell), Mike O'Malley (Roche)

Bennett Knox

Bennett Knox

Jeden ze strojvůdců Sněhoborce.

Sezóny 3
2020 -

Bennett prošel inženýrským programem Wilford Industries po boku Melanie vytvořil si k ní romantický vztah navzdory snahám Wilforda udržet je od sebe kvůli jeho potřebě absolutní kontroly. V noci, kdy Melanie ukradla Sněhoborec, se Bennett chystal opustit Wilforda, na rozdíl od Javiera. Ačkoli Melanie váhala s odchodem, protože její dcera ještě nedorazila, Bennett ji přesvědčil, aby odjeli, zatímco Wilford byl ještě pryč z vlaku a oni měli svoji šanci. Nakonec s ní a Javierem hráli hru na to, že Wilford byl celou dobu ve vlaku po celých sedm let.

Iddo Goldberg jako Bennett Knox. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Merisielu

Velice příjemná a schopná postava, ale bohůmžel dost upozaděná do role románků a občasného rádce. Asi proto, že je už ze své podstaty od začátku důležitý a navíc je to bílý chlap.

14.3.2022 | 22:02:46

Stav překladu

Epizoda S03E10: The Original Sinners

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Snowpiercer

Nepřehlédněte

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Jak už to tak u herce Seana Beana bývá, jeho role většinou končí velmi rychle, jak to bylo třeba v Game of Thrones či Lord of the Rings. Herec se tak oprávněně bojí, že ho zabijí i v dalších projektech. Kdo ho navíc inspiroval ve ztvárnění pana Wilforda, to se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama