Snowpiercer (Ledová archa)
83/100 - 61×

Snowpiercer(Ledová archa)

Snowpiercer je zasazen sedm let poté, co se svět stal zamrzlou pustinou a sleduje zbytky lidstva, které obývá obrovský neustále se pohybující vlak, jenž jezdí kolem celé zeměkoule.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Rowan Blanchard (Alexandra Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Archie Panjabi (Asha), Iddo Goldberg (Bennett Knox), Mickey Sumner (Bess Till), Roberto Urbina (Javier De La Torre), Sam Otto (John "Oz" Osweiller), Sean Bean (Joseph Wilford), Katie McGuinness (Josie Wellstead), Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Lena Hall (Miss Audrey), Annalise Basso (LJ Folger), Steven Ogg (Pike), Alison Wright (Ruth Wardell), Mike O'Malley (Roche)

Snowpiercer za námi přijede i počtvrté

Snowpiercer za námi přijede i počtvrté

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Herci z natáčení třetí řady nám poslali krátké video, kde ukončují natáčení a zároveň přišli nejen s krátkými novými záběry, ale zároveň s velkou novinou. Seriálu Snowpiercer byla odklepnula čtvrtá řada. Jste rádi?

18 0
29.7.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Yann

YES!!!!! :)

30.7.2021 | 7:29:36
DHARMA4,8

Třeba se připojí drezína a pojede se dál. Jestli zůstane zachovaná kvalita, tak to může být super. Těším se na výsledek.

30.7.2021 | 23:31:23
md1882

Pecka, ještě v provedení Andreho. :)

5.8.2021 | 21:16:16
runother

No to je parada ze bude aj 4 seria. No ,ale nevieme datum kedy zacne 3 seria. Je to velmi dobrý serial

11.10.2021 | 13:10:23
igwar

Len dúfam, že to naťahovanie z Wifordom, ktoré vyplnilo väčšinu 2 série nebude pokračovať až do tej štvrtej a dej nejako zaujmavo obmenia tak, ako medzi 1 a 2 sériou.

17.1.2022 | 10:08:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: The Original Sinners

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Snowpiercer

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Sean Bean se bál, že se jeho postava nedožije konce druhé série

Jak už to tak u herce Seana Beana bývá, jeho role většinou končí velmi rychle, jak to bylo třeba v Game of Thrones či Lord of the Rings. Herec se tak oprávněně bojí, že ho zabijí i v dalších projektech. Kdo ho navíc inspiroval ve ztvárnění pana Wilforda, to se dozvíte v článku.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama