Sons of Liberty
96/100 - 21×

Sons of Liberty

Pět mužů, kteří zažehli jiskru americké revoluce a pomohli národ přivést do války za nezávislost. Těmi pěti muži jsou Sam Adams, John Adams, Paul Revere, John Hancock a Joseph Warren. A tohle je jejich příběh.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | History | 120 minut

S01E02: The Uprising

S01E02: The Uprising

Britská koruna reaguje na zničení kolonistů 600 000 liber čaje posláním bezohledného generála Thomase Gageho do Bostonu, aby se zbavil povstání.

cz sk
26.1.2015
2 hodiny

Generální bouřlivý vztah s manželkou Margaret ji nechává zranitelnou a brzy se zapojí do vztahu s blízkým přítelem Sama Adamse Dr. Josephem Warrenem. V boji proti rostoucí britské hrozbě se Sam, John Hancock a John Adams setkávají s prvním kontinentálním kongresem ve Philadelphii. Ale když ostatní kolonisté odmítají pomoci Bostonu, Sam a Hancock vzali radu George Washingtona a začali cvičit vlastní armádu. Když Margaret prozradí Gageův plán na zachycení Sama a Hancocka, Paul Revere se vydá na svou legendární jízdu, aby varoval kolonisty. Revere přichází v přezdívce času, ale zatímco Sam a Hancock uprchli ze svého bezpečného domu, uslyšíte „Shot Heard Round The World“, když Britové čelí koloniální milici.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama