Sons of Liberty
96/100 - 21×

Sons of Liberty

Pět mužů, kteří zažehli jiskru americké revoluce a pomohli národ přivést do války za nezávislost. Těmi pěti muži jsou Sam Adams, John Adams, Paul Revere, John Hancock a Joseph Warren. A tohle je jejich příběh.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | History | 120 minut

S01E03: Independence

S01E03: Independence

Jak Sam Adams a John Hancock stěží dokážou utéct, nadřazená britská královská armáda masakruje zbytek koloniální milice ve slavné bitvě u Lexingtonu.

cz sk
27.1.2015
2 hodiny

Obě síly se znovu střetnou v Concordu a nutí Brity ustoupit zpět do Bostonu. Zatímco se obě strany připravují na nevyhnutelnou válku, Sam a Hancock spolupracují s Benem Franklinem, aby zoufale přesvědčili zbytek koloniálních zástupců v Kongresu, aby podpořili jejich věc – nezávislost. Když se generál Thomas Gage dozví o aféře své manželky Margaret se Samovým přítelem, dr. Josephem Warrenem, zahájí Gage útok na kolonisty na Bunker Hill. Sam používá zprávy o bitvě k tomu, aby přesvědčil zbytek kolonií, aby hlasovali za nezávislost. Když britské válečné lodě střílejí na Manhattan, začíná revoluční válka, ale rebelové budou nyní čelit svému nepříteli nikoli jako jednotlivé kolonie, ale jako jediná sjednocená země.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama