South of Nowhere (Do neznáma)
90/100 - 4×

South of Nowhere(Do neznáma)

Typická americká rodinka se přestěhuje z Ohia do LA, kde zjistí, že na život v takovém stylu nejsou připraveni. Zvláště se pak musí vytáhnout tři sourozenci, teenageři, které čeká složité zapadání do kolektivu v nové škole.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | The N | 22 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický

Postavy

 • Spencer Carlin

  Spencer Carlin

  Spencer se s rodiči a bratry přistěhuje do LA z Ohia. Hned první den v nové škole narazí na Ashley, budoucí kamarádku a potenciálně i něco víc. Stěhuje se jako naivní dospívající dívka, aby posléze začala nacházet sama sebe a začala si uvědomovat svou orientaci.

  Hraje Gabrielle Christian.

  Sezóny 3
  2005 - 2008
 • Ashley Davies

  Ashley Davies

  Ashley je dcerou rockové legendy Raifeho, takže celý život prožila v přepychu. Se svou matkou ale příliš dobrý vztah nikdy neměla. Sama je talentovaná hudebnice. Ve vztazích se plácá mezi novou dívkou ve městě (Spencer) a bývalým přítelem (Aiden).

  Hraje Mandy Musgrave.

  Sezóny 3
  2005 - 2008
 • Aiden Dennison

  Aiden Dennison

  Talentovaný basketbalista, ex-přítel Ashley. Byť se nesnese se Spenceřiným bratrem Glenem, se Spencer se okamžitě spřátelí. Skrz ni se dostane zpět do blízkosti Ashley, do které je stále tajně zamilovaný.

  Hraje Matt Cohen.

  Sezóny 3
  2005 - 2008
 • Glen Carlin

  Glen Carlin

  Nejstarší Carlinovic dítko, Glen, je talentovaný atlet a basketbalista, velký rival Aidena jak v týmu, tak v lásce. Oba sourozence podporuje, i když jejich vztah je komplikovaný, protože Glen není příliš tolerantní osobou…

  Hraje Chris Hunter.

  Sezóny 3
  2005 - 2008
 • Clay Carlin

  Clay Carlin

  Clay, který se po přestěhování do LA musí potýkat mj. s rasovou diskriminací, je adoptivní syn Carlinových. Rozhodne se vyhledat svou biologickou matku, která se ho v jeho 8 letech vzdala. Zamiluje se do Chelsea.

  Hraje Danso Gordon.

  Sezóny 3
  2005 - 2008
 • Chelsea Lewis

  Chelsea Lewis

  Chelsea je talentovaná nadějná umělkyně, která se zamiluje do Claye. Tomu pomůže s mnoha problémy, které ho provází po přestěhování do LA.

  Hraje Aasha Davis.

  Sezóny 3
  2005 - 2008
 • Madison Duarte

  Madison Duarte

  Medison je soutěživá studentka, bývalá přítelkyně Aidena, kterého chce přinutit žárlit, a tak si začne s jeho basketbalovým rivalem, Glenem. Velice komplikovaná minulost ji pojí i s Ashley, kterou nenávidí.

  Hraje Valery Ortiz.

  Sezóny 3
  2005 - 2008
 • Sean Miller

  Sean Miller

  Sean je od pohledu tvrďák, ale v nitru je to filosof, který často a rád nahlas přemýšlí nad rasovou diskriminací. Spřátelí se s Clayem, i když je to mezi nimi zpočátku na nože.

  Hraje Austen Parros.

  Sezóny 3
  2005 - 2008
 • Kyla Woods

  Kyla Woods

  Kyla je dlouho-ztracená nevlastní sestra Ashley, která se objeví po smrti jejich otce. Rozhodne se přestěhovat z Baltimoru do LA, kde si začne s Aidenem, přestože je stále zadaná.

  Hraje Eileen April Boylan.

  Sezóny 2
  2006 - 2008

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama