South Park (Městečko South Park) S21E06: Sons A Witches

S21E06: Sons A Witches

S21E06: Sons A Witches

Randy a několik dalších otců se připravují na oslavu Halloweenu.

cz sk
25.10.2017
1 220 000
22 minut

Základní info:

Režie: Trey Parker
Scénář: Trey Parker
Český název: Neznámý

Zajímavosti:

  • Harvey Weinstein a aféra ohledně sexuálního obtěžování v Hollywoodu

Mezi fanoušky panuje názor, že Chip, který se proměnil ve zlou čarodějnici, terorizoval město a unášel děti, má znázorňovat Harveyho Weinsteina.

Harvey Weinstein je známý americký filmový producent, který v posledních týdnech čelí mnoha obviněním ze sexuálního obtěžování mladých hereček. Poté, co se ozvaly první oběti, se v USA zrodil fenomén #MeToo, který používají lidé po celých státech, aby tak dali najevo, že se taktéž stali obětí sexuálního obtěžování.

Zbylé čarodějnice mají údajně představovat ostatní lidi v Hollywoodu, kteří mají také své neřesti (kouření cracku), ale jakmile se to o někom provalí na veřejnosti, všichni ostatní ihned začnou říkat, že to o něm věděli a že byl dotyčný odjakživa špatný člověk. Když se pak objeví někdo, kdo chce promluvit před veřejností a přiznat, co se tam ve skutečnosti děje (v tomto případě Buttersův otec Stephen), ostatní se proti němu spojí a chtějí ho zneškodnit.

  • Prolomení čtvrté stěny

Tato zajímavost navazuje na tu první. Když je Cartman na policejní stanici, jeden z policistů mu říká, že si o unesení Heidi svým způsobem koledoval sám, protože se oblékl způsobem, který zlou čarodějnici jistě přiláká.

Následně se detektiv Harrison Yates otočí a omlouvá se za to, co řekl jeho kolega. Jedná se o tzv, prolomení čtvrté stěny, kdy si postava uvědomuje, že je v seriálu, a komunikuje s divákem.

  • Čarodějky ze Salemu

Celá epizoda se inspiruje ve známém historickém dramatu Čarodějky ze Salemu, který se věnuje tématu pronásledování čarodějnic.

Foto: Comedy Central

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Z Garrisona je teď super týpek :D

webmaster, grafik
15.8.2018 | 17:38:53
nevimjmeno2

Další super díl :)

29.10.2017 | 21:53:12
kaailik

Tohle nemělo chybu

webmaster
29.10.2017 | 13:18:03

STAV TITULKŮ

Epizoda S23E10: Christmas Snow

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na nejstahovanější verze South Parku.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás