South Park (Městečko South Park) Devátá epizoda Pravda a reklama dnes večer na Prima Comedy Central

Devátá epizoda Pravda a reklama dnes večer na Prima Comedy Central

Devátá epizoda Pravda a reklama dnes večer na Prima Comedy Central

Osmá epizoda Sponzorovaný obsah je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 dočkáme už předposlední epizody s názvem Pravda a reklama, v níž se pomalu blížíme do finále a velkého odhalení.


1 0
31.5.2016

Kyle pozván do kanceláře a zjišťuje, že ředitel s kumpány z bratrství drží hladovku, protože požadují, aby lidé ze zastupitelstva rezignovali. Měl totiž problém s Jimmym a s Leslie, kteří zrovna chybí ve škole. Kyle byl také proti MMK, ale jediný nezmizel. Jimmy vysvětluj, jak se reklama vyvíjí v průběhu času a stává se chytřejší a vlezlejší. Objasňuje, že reklama začíná mít lidskou podobu a Leslie je jednou z nich. Z tiskové základny vyplouvají informace o tom, jak je možné manipulovat nejen s Leslie, ale se všemi lidmi. Kyle do školy přinese novinový výstřižek, ve které se píše o tom, že Jimmy a Leslie byli za odměnu posláni na Disney plavbu. Jimmyh v novinách zastupuje Nathan, který hloupě mluví a kouká na reklamní sdělení. Pan Garrison, Caitlyn Jenner a Victorie jdou v převlečení do Whole Foods Marketu. Garrison je v šoku z toho, co se ve městě děje. Jimmy se snaží vyslýchat Leslie, aby od ní dostal potřebné informace. Stan, Kyle, Cartman a Butters se tomu snaží přijít na kloub a prohledávají novinové články na internetu. Nechají se oklamat reklamou, jdou na zmrzlinu a zanechají pátrání. Randy přepaden Garrisonem, Jennerem a Victorii. Randy se probudí v motelu a trojice v převlečení mu vysvětluje, co se děje v USA. Jimmy stále vyslýchá Leslie. Když se Leslie chystá říct něco důležitého, novinářům na obrazovkách vyskočí reklama a v tom mezičase Leslie žádá Jimmyho o pomoc při útěku. Při útěku po nich má začít střílet důstojník Barbrady, ale ten jim místo toho pomůže utéct a postřelí novináře. Jimmymu a Leslie se podaří dostat do redakce školních novin. Jimmy chce do novin dát pravdu o reklamě, ale Leslie je jednou z agentů, stejně jako Nathan a zneškodní Jimmyho. Jenner, Victorie, Garrson a Randy se dostanou do domu bratrství a najdu počítač, kde vidí reklamu, která je také odvede od práce a skončí v obchodě. Leslie požádá o pomoc Kylea.

Nalaďte si tedy dnes ve 22:30 Prima Comedy Central a podívejte se, jak reklamy ovlivňují nás život, aniž bychom to věděli, příští týden opět ve stejném čase můžeme očekávat závěrečnou epizodu Spravedlnost korektního ředitele.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E07: Doubling Down

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E06.UNCEN­SORED.720p.WEB­.h264-TBS
  • …S21E06.HDTV.x264-SVA
  • …S21E06.1080p­.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás