South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Druhá epizoda Kde domov můj? dnes večer na Prima Comedy Central

Druhá epizoda Kde domov můj? dnes večer na Prima Comedy Central

Na Prima Comedy Central začala čerstvá devatenáctá sezóna v češtině. Minulý týden jsme mohli vidět první epizodu Úžasná a statečná, dnes večer ve 22:30 proběhne premiéra druhé epizody Kde domov můj?, která se věnuje migrační otázce v USA.


2 0
12.4.2016

Kyle se proti své vůli objeví v Bílém domě Baracka Obamy kvůli příjezdu Caitlyn Jenner. Kyleovi se odměnou stane, že ho Caitlyn Jenner vezme domů autem, přičemž se stane dopravní nehoda. Garrison se vyjadřuje k tomu, že Kanaďané se v USA vyskytují nelegálně a následně jsou umístěni do školy v South Parku. Ředitel se snaží pomáhat kanadským studentům a požaduje výuku jazyka ve večerních hodinách. Garrison na popud toho složí píseň „Kde domov můj?“ a upozorňuje na to, že imigrace ničí jejich zemi. Při shromáždění obyvatel města Garrison přeruší prezentaci o kanadské historii a na popud toho je vyhozen. Situace mezi americkými a kanadskými studenty graduje. Cartman jeho přátelé se rozhodnou, že je třeba situaci mezi rozezlenými skupinami uklidnit. Butters proto vezme ven kanadskou dívku.

Celé město stojí za Garrisonovým názorem „Seru na Kanaďany k smrti“ a postaví zeď, aby zabránili nelegálnímu příchodu přistěhovalců z Kanady. Garrison se dostane do Kanady přes Niagárské vodopády. Mezitím Butters začne s kanadskou dívkou Charlotte chodit. Jsou zamilovaní a při rodinné večeři Charlotte zjistí, že musí se svou rodinou opustit zemi. Lze shledat parodii na americké volby z hlediska pohledu Donalda Trumpa na imigraci. Garrison při návštěvě Kanady zjistí, že zem je neuvěřitelně opuštěná a navštíví kancelář prezidenta.


Mezi nimi dojde k boji. Kyle poukazuje na vznik tohoto konfliktu, ale všichni ho raději umlčí. Garrison říká, že lidé v South Parku se v roce 2016 připojí ke kampani prezidentských voleb. Do Washingtonu odjíždějí v autě, které řídí Caitlyn.

(Pan Garrison vs kanadský Donald Trump, zdroj: Comedy Central)

Tuto epizodu jsme rozebrali v našem článku o Donaldu Trumpovi, kde se jí věnujeme opět o něco podrobněji, např. Trumpovy tweety, které se v seriálu odráží. Pokud chcete vidět pana Garrisona v roli Trumpa, nalaďte si dnes ve 22:30 Prima Comedy Central, příští týden můžeme očekávat třetí epizodu Sodosopa.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !