South Park (Městečko South Park) „Ježíši!“ zní v Městečku South Park na Prima Comedy Central

„Ježíši!“ zní v Městečku South Park na Prima Comedy Central

„Ježíši!“ zní v Městečku South Park na Prima Comedy Central

Donald Trump v USA vyhrál prezidentské volby, pan Garrison zabodoval také. Gerald jede do Dánska a Cartman plánuje cestu na Mars. To je další díl Městečka South Park s názvem Ježíši!


5 0
14.11.2016

Stejně jako byla většina lidí šokovaná vítězstvím Donalda Trumpa v prezidentských volbách, tak i podobné reakce zažívají obyvatelé Městečka South Park při zvolení pana Garrisona. Nejvíce šokovaný je Randy Mrash , který se za panem Garrisonem vzápětí vydává. Najde pana Garrisona úplně pod vlivem začleněnek.

Ve Fort Collins pokračuje apokalypsa – vraždy, sebevraždy a rozvody. Pro Geralda si mezitím přijedou tajní agenti. Přestože to vypadá, že tentokrát spadla klec i LovceCour42, Gerald je zavezen pod most, kde na něj čeká Hillary Clinton, která mu svěří supertajný státní úkol – úplně jak pro Jamese Bonda! Gerald se vydává pod tajnou identitou do Dánska, aby ukradl informace ve společnosti na odhalování trollů. Jenže se tam potká s Dildo Pytlíkem a s ostatními trolly.


Cartman také bojí odhalení své internetové historie, a tak žádá Butterse o pomoc. Nepochodí. Proto chce odletět na Mars, kde žádná wi-fi není. Mezitím Korektní ředitel učiní poslední pokus o mír mezi holkami a kluky – Bill Clinton a Bill Cosby představí nový klub gentlemanů. Bill Clinton dokonce bude mít rozhovor s Buttersem, aby zastavil jeho kampaň Péra ven!

Thumbnail Play icon

Matt Stone a Trey Parker věřili, že volby vyhraje Hillary Clinton, proto po Trumpově vítězství museli tento díl za minutu dvanáct předělat, změnili i název. Původně se tento díl měl jmenovat The very first gentelman, na Oh jeez (Ježíši!) byl přejmenovaný ve středu ráno.

Jak to Cartman s Heidi zařídí, aby se dostali na Mars, který díl Star Wars je nejlepší a co se Geraldovi stane v Dánsku? Sledujte v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central nejnovější epizodu Ježíši a podívejte se, jak si tvůrci poradili s výsledkem voleb prezidenta USA.

(Tvůrci si poradili i s výsledky amerických prezidentských voleb. Foto: Comedy Central)

Diskuze /4

myrdin

Rad bych videl tu puvodni verzi kde vyhrala Clinton

#2 Alenn
14.11.2016 | 21:48:12
Alenn

#1 myrdin: já myslel, že udělali dvě verze xD

14.11.2016 | 21:53:33
myrdin

To prave nevim, cela soucasna serie smerovala k vitezstvi clinton, i nazev byl prizpusoben jejimu vitezstvi, sledoval jsem jejich web jak se s tim vyporadaji a par hodin pred vysilanim stahli i promo

14.11.2016 | 22:02:57
wishmasterX

No já nevím, ale v minulé epizodě mu přece říkali, že se těch voleb nemusí bát, že když odstoupím tak oni si tam stejně dosadí někoho podobného … :-D Navíc, stačí si vzpomenout na díl Obama Wins Again …

16.11.2016 | 1:48:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E08: Moss Piglets

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E06.UNCEN­SORED.720p.WEB­.h264-TBS
  • …S21E06.HDTV.x264-SVA
  • …S21E06.1080p­.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás