South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


LovecCour vs. South Park pokračuje v úterý na Prima Comedy Central

LovecCour vs. South Park pokračuje v úterý na Prima Comedy Central

Hlavním tématem druhého dílu nové série bude internetový troll LovecCour42. Dokáže Cartman přesvědčit ostatní, že on není trollem, který útočí už i za hranicemi South Parku?


2 0
26.9.2016

Internetový troll, který sužuje městečko South Park, hejtí dál a jeho obětmi jsou hlavně dívky, slečny a paní. Nikoho by ani ve snu nenapadlo podezřívat Gerarda Broflovského. Vždyť na školní přednášce „Je Vaše dítě troll?“ se chová jako každý jiný rodič. Heidi Turnerová se s tím rozhodne skoncovat a navždy opustí sociální sít. Všichni uctí její památku na „witterovém“ pohřbu. Dívky začínají spřádat plány. Podezření stále padá na Cartmana. Je potřeba zabránit LovciCour, aby věc zopakoval. Proto chlapci vylákají Cartmana na noc do tajné chaty, aby ,,LovceCour definitivně zabili“. Kyle, Stan a ostatní zařídí, aby Cartman už nikdy neměl přístup na internet. LovecCour tu noc ale stráví na internetu. Chyba, která nelze vrátit zpět! Mezitím se i další žáci chtějí odhlásit ze sociálních sítí. Mackey musí uklidňovat Scotta i uprostřed noci. Nostalgické bobule si opět vezmou slovo. Dívky ze southparkské základní způsobí apokalypsu – všechny se rozejdou se svými kluky.

Postihne holčičí apokalypsa i Stana a Wendy? Co všechno ztratí Cartman v tomto díle? Jak to vypadá u Broflovských doma, když řádí LovecCour a proč se v tomto díle objeví dánská olympijská vítězka? Novou epizodu 20. série South Parku s názvem LovecCour sledujte v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central.


(Celá škola je zdrcena bolestivou ztrátou. Foto: Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !