South Park (Městečko South Park) Patá epizoda Bezpečná zóna dnes večer na Prima Comedy Central

Patá epizoda Bezpečná zóna dnes večer na Prima Comedy Central

Patá epizoda Bezpečná zóna dnes večer na Prima Comedy Central

Čtvrtá epizoda Kritik restaurací je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 dočkáme již páté epizody s názvem Bezpečná zóna, v níž se objeví herec Steven Seagal jako zastánce obézních šikanovaných dětí. První polovina devatenácté sezóny v češtině tak bude za námi.


1 1
3.5.2016

Cartman má sezení s ředitelem, protože se mu ostatní děti smějí, že je tlustý. Cartman byl v šatně, když za ním kluci přišli. Byl jenom ve spodním prádle a cítil se okouzlující, tak je požádal, zdali by ho nevyfotil. Doma se rozhodl, že si tu fotku dá na YELP. Když se ráno podíval na Twitter, měl u fotky spousty komentářů, že není namakaný, ale že je tlustý a nadávali mu. Ředitel se postavil na jeho stranu a řekl, že by nikdo neměl být takhle zesměšňován. V obchodě dojde k potyčce mezi Randym prodavačem. Randy nechce přispět na hladovějící děti, tak ho prodavač šikanuje. To vygraduje až k tomu, že dětem dolar přispěje, ale i přesto ho dál šikanuje. Randyho to dožene až k tomu, že se podílí na reklamě na podporu hladovějících dětí. Ředitel si do kanceláře pozve Kylea požádá ho, aby spravoval Cartmanovy účty na sociálních sítích a nechával tam pouze pozitivní komentáře. Kyle to odmítne stejně jako Wendy, ale Butters to vezme. V tělocvičně na obranu Cartmana ředitel uspořádá osvětu o šikaně, kterou vede Steven Seagal. Sám má se šikanou své zkušenosti, a jelikož to těžce nese, ředitel mu doporučí Kyla, který pro něho bude z jeho účtů na sociálních sítích vybírat také pouze pozitivní komentáře. Butters promazává negativní komentáře na spoustě účtů lidí, až z toho dostane halucinace. Je pořádána charitativní večeře, kde vystupuje americká modelka Gigi Hadid, kde se stane ještě spousta zajímavých zvratů.

Nalaďte si tedy dnes ve 22:30 Prima Comedy Central, příští týden opět ve stejném čase můžeme očekávat již šestou epizodu S19E06 Tweek a Craig, která se bude věnovat lásce mezi stejným pohlavím.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E08: Moss Piglets

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E06.UNCEN­SORED.720p.WEB­.h264-TBS
  • …S21E06.HDTV.x264-SVA
  • …S21E06.1080p­.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás