South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Pauza
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Premiéra devatenácté sezóny South Parku dnes na Prima Comedy Central

Premiéra devatenácté sezóny South Parku dnes na Prima Comedy Central

Minulý měsíc jsme vás informovali o tom, že nejnovější sezóna kultovního seriálu South Park se objeví v českém jazyce na Prima Comedy Central. A právě dnes ve 22:30 si tento program můžete naladit a podívat se na první epizodu Úžasná a statečná!


3 0
5.4.2016

Pan Mackey oznámí rodičům a studentům, že ředitelka Viktorie byla vyhozena. Bude nahrazena agresivním PC ředitelem, který chce změnit South Park. Kyle měl dostat dva týdny po škole za to, že řekl, že Caitlyn Jenner není hrdinka. Kylův otec Gerald se řediteli postavil. PC ředitel se rozčílil a vyhodí je z kanceláře. Gerald, Randy Marsh, Stuart McCormick se sejdou ve školním baru a mluví kriticky o Jennerovi. Jsou konfrontování skupinu násilnických mužů, kteří trvají na tom, že Jenner je ohromující a statečný. Skupina mužů a ředitel se rozhodnou utvořit bratrství. Kyle, Stan, Kenny a Butters ve škole přesvědčují Cartmana, aby jim pomohl vymyslet plán, jak zničit ředitele. Cartman se s ředitelem potká na toaletě. Cartman použije Buttersovo spodní prádlo, které vymáchá v pisoáru. Ředitele to rozčílí, vrhne se na Cartmana a buší do něj hlava nehlava, až skončí v nemocnici. Cartman leží v nemocnici a je připraven připustit si, že on i zbytek gangu jsou fanatici. Kyle tohle odmítá a stále si myslí, že Jenner není dobrý člověk. Kyle si za to vykoleduje obličej pomalovaný pinďoury. Všichni se snaží o to, aby se situace uklidnila.

(V devatenácté sezóně se v hojné míře dočkáme stále oblíbenějšího Randyho, zdroj: Comedy Central)


Celou tuto epizodu a problematiku politické korektnosti jsme více rozebrali na začátku sezóny v tomto článku Devatenáctá sezóna South Parku a politická korektnost. Takže pokud se chcete o politické korektnosti a problémech západní společnosti dozvědět více, určitě dnes večer ve 22:30 nalaďte Prima Comedy Central, kdy se dočkáme epizody Úžasná a statečná, následující týden v tentýž čas můžeme očekávat epizodu nazvanou Kde domov můj?

Diskuze /4

stoky

mohli by skor dat 17 a 18 seriu s dabingom a az potom 19 kedze tie sa este nevysielali

5.4.2016 | 19:12:52
JuRas

Ou, to jsou dementi… Takže z 13. řady rovnou do 19., kterou jsem viděl nedávno… Ajajaj :(

#3 miravlak
5.4.2016 | 20:35:15
miravlak

#2 JuRas: 16 je jich česky ;) :)

6.4.2016 | 14:41:31
miravlak

…jinak se mi celkově ta 19tá sérka zdála hodně slabá,radši by mohli předělat první série do HD 8-)

6.4.2016 | 14:46:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !