South Park (Městečko South Park) Prima Comedy Central dnes zakončí 22. sezónu South Parku

Prima Comedy Central dnes zakončí 22. sezónu South Parku

Prima Comedy Central dnes zakončí 22. sezónu South Parku

Je na čase novou sérii nějak pěkně ukončit. A není lepší způsob, než uzavřít všechna dramata a křivdy. Takže – vyřešit stávky, zastavit zakladatele Amazonu, Jeffa Bezose, připravit se na cool cyklistický průvod a v neposlední řadě vysvětlit Santa Clausovi, kam zmizel pan Hankey.

12 0
17.3.2019

Městečko South Park čeká velká cyklistická přehlídka. A kde jinde sehnat vychytávky na vyšperkování parádních kol než na Amazonu? Zabere to pár minut a zboží vám doručí až ke dveřím. Hotovo. Všechno mohlo proběhnout vlastně docela v klidu, kdyby se jednoho dne nestala v Amazonu strašná nehoda…

V světoznámém internetovém obchodě pracuje hodně obyvatel South Parku, mimo jiné i Buttersův táta Stephen Stotch. Ten zrovna prožívá jeden z dalších stereotypních dní ve svém zaměstnání, když je jeho kolega Josh Carter náhodně popadnut třídícím robotem a komprimován do malého balíčku. Neuplyne ani pár hodin a Amazon přichází s oficiální zprávou, že šlo o selhání lidského faktoru. To pobouří všechny zaměstnance a voila – stávka je na světě.


Stávky v South Parku pokračují a Jeff Bezos, který je zobrazen jako jeden z mimozemšťanů z původního pilotního dílu Star Treku z roku 1965 The Cage, jde všem odbojářům po krku. Především Joshovi Carterovi, který se stal hlasem bezmocných zaměstnanců. Mezitím přistoupí na dočasný plán a zaměstná v amazonském centru zombies z místního obchoďáku. Jsou sice trochu pomalejší a malinko prohnilý, ale jsou to zombies, takže stereotypní práce pro ně není problém. Stan, Kyle, Cartman a Kenny jsou ale šťastní, protože jim konečně začne chodit zboží objednané na cyklistický průvod.

Devátá epizoda s českým názvem Neuspokojení bude odvysílána dnes večer na Prima Comedy Central ve 22:00 a po ní bude následovat finálová epizoda s českým názvem Přehlídka kol od 22:30. Tímto je 22. sezóna ukončena.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

STAV TITULKŮ

Epizoda S23E06: Season Finale

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na nejstahovanější verze South Parku.

Reklama

Reklama

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás