South Park (Městečko South Park) Prima Comedy Central přináší premiéru 20. série South Parku v českém znění

Prima Comedy Central přináší premiéru 20. série South Parku v českém znění

Prima Comedy Central přináší premiéru 20. série South Parku v českém znění

Možná se teď pozastavíte a řeknete si: „Počkat, vždyť 20. sezóna začala teprve nyní." Správně, americká premiéra proběhla minulý týden a ta česká nás čeká ani ne týden na to. Dabéři nelenili a český dabing připravili v podstatě okamžitě.


4 0
19.9.2016

Po úctyhodných 267 dílech rozdělených do devatenácti řad přichází epizoda s pořadovým číslem 268, která odstartuje dlouho očekávanou 20. sérii. A čeští fanoušci přidrzlého humoru rozhodně nebudou o tuto zkušenost ochuzeni. Prima Comedy Central totiž přinese svým divákům každý nový díl v českém znění v rekordně krátkém čase po americké premiéře. Na první vtípky Cartmana, Kylea, Stana a Kennyho se tak můžeme těšit již v úterý, 20. září ve 22:30 v epizodě Plody začlenění.

(První epizoda v českém znění již v úterý 20. září ve 22:30. Foto: ComedyCentral)


První epizoda se točí okolo prezidentské kampaně pana Garrisona, který představuje republikánského kandidáta na prezidenta Donalda Trumpa. Samozřejmě nesmí chybět oponentka Hillary Clintonová. Oba tito kandidáti jsou zde představeni jako Obří Vyplachovač a Výkalový sendvič, čímž autoři odkazují na osmou epizodu osmé sezóny, kdy se tyto postavy objevily. Epizoda se taktéž inspiruje žhavou diskuzí, kterou vyvolal hráč amerického fotbalu Colin Kaepernick a další atleti. Ti si odmítli stoupnout při národní hymně jako protest vůči rasové nesnášenlivosti. Více v tomto článku. V epizodě se objeví také významný režisér J. J. Abrams, který stojí za vznikem např. nedávného rebootu Star Wars, na což také epizoda naráží. Samé remaky, rebooty a nostalgické vzpomínky.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E05: Hummels and Heroin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E05.720p.HDTV­.x264-AVS

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás