South Park (Městečko South Park) Prima Comedy Central v úterý jen Pro zvané!

Prima Comedy Central v úterý jen Pro zvané!

Prima Comedy Central v úterý jen Pro zvané!

Pan Garrison změní image, Butters chce s Cartmanem a Heidi také letět na Mars a začleněnky ovládnou Oválnou pracovnu. To je nový díl Městečka South Park s názvem Jen pro zvané na Prima Comedy Central.


5 0
6.12.2016

Pan Garrison rapidně změní image – blonďatá patka ve stylu Donalda Trumpa mluví za vše. Navštíví Korektního ředitele, který nevěřil v jeho úspěch, překvapí i další obyvatelé městečka. Jenže Dánsko připravuje svůj projekt ve Společnosti na odhalování trollů a je ohrožená i státní bezpečnost. Prezident Garrison musí v Pentagonu řešit svůj první problém. Dokonce i Boris Johnson ho varuje před vlivem začleněnek. Mezitím však tyhle fialové plody obsadí Bílý dům ve snaze přinést zpět „pravé Stromtoopery“.

Heidi a Cartman čekají frontu na lístek na Mars, kde je docela nával. Tam se k nim připojí i Butters, který dospěl k závěru, že holky jsou vtipný. Raketa na Mars má však zpoždění – několikaleté.


Thumbnail Play icon

Gerald v Dánsku dostane mobilní telefon, aby si zavolal o pomoc – jenže z toho plyne, že bude muset přiznat, kdo je LovecCour42. Gerald volá Ikeovi a instruuje ho, jak má dál pokračovat v trollovaní místo něj. Jenže Ike není Gerald a nechá se nachytat Sheilou, která za to Ikea potrestá. Když Kyle přijde domů a zjistí, že Ike je údajně internetový troll, rázem mu všechno dojde.

Jak Cartman příjme Buttersovu přítomnost ve frontě na Mars, co udělá Kyle, když zjistí pravdu o LovciCour, a čím šokuje prezident Garrison? Sledujte v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central osmou epizodu Jen pro zvané a dozvíte se více.

(Heidi s Cartmanem ve spaceX. Foto: Comedy Central)

Diskuze /3

ThomasWayne

Zaclenenky se to preklada?? To je hodne free prelozeni teda z memberies :D

#2 kaailik
7.12.2016 | 1:22:33
kaailik

#1 ThomasWayne: To je oficiální překlad televize. Mně se víc líbej teda moje „nostalgický bobule“ :), ale to je asi moc dlouhý na to, aby to dabér stihl říct, takže asi zvolili něco, co bude tak nějak dávat smysl a co půjde lehce do úst.

webmaster
7.12.2016 | 16:50:21
Kvitovka

Nostalgičky

8.12.2016 | 18:18:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E08: Moss Piglets

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E06.UNCEN­SORED.720p.WEB­.h264-TBS
  • …S21E06.HDTV.x264-SVA
  • …S21E06.1080p­.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás