South Park (Městečko South Park) Šestá epizoda Tweek a Craig dnes večer na Prima Comedy Central

Šestá epizoda Tweek a Craig dnes večer na Prima Comedy Central

Šestá epizoda Tweek a Craig dnes večer na Prima Comedy Central

Pátá epizoda Bezpečná zóna je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 dočkáme již šesté epizody s názvem Tweek a Craig, v níž se autoři zaobírají láskou mezi mužským pohlavím a japonskou mangou.


2 0
10.5.2016

Ředitel s Wendy se rozhodnou seznámit studenty s asijským uměním z důvodu zvyšujícího se příchodu asijských studentů. Zobrazené obrázky při přednášce jsou manga stylu, zobrazující homosexuály. Ředitel si do kanceláře pozve Tweeka a Craiga, aby s nimi řešil homosexualitu, i přesto, že mu oba tvrdí, že homosexuálové nejsou. Stan si povídá se svým tátou Randym výjevu homosexuality v yaoi umění. Randy o tomto tématu moc neví, ale jelikož chce synovi pomoct, řekne mu, že Asiaté mají právo rozhodnout o tom, kdo homosexuálem bude. Thomas Craigovi blahopřeje, že je gayem. Tweekovi rodiče také přijmou jeho homosexualitu­.V noci ve spánku Craiga navštíví Amor, který střelí šíp lásky. Stejně tak navštíví Cartmana, který Amora odmítne. Napětí mezi Tweekem a Craigm roste, poperou se a skončí u ředitele. Randy volá čínskému prezidentovi, aby mu vysvětlil pojetí umění yaomi, ale ten se rozzlobí, že není Japonec, ale Číňan. Craig přesvěčí Tweeka a oznámí všem, že jsou gayové a uspořádají falešný rozchod, aby měli od homosexuality pokoj. Tweek se jednáním nechá unést a před ostatními vypadá, že mu Craig hrozně ublížil. Craig se tím stane neoblíbený. Cartmen se v gaybaru setká s Amorem, který mu slíbí pomoc, aby vše bylo jako dřív, ale jen pod podmínku, že si s ním musí dát Cartmen rande. Tweek se Craigovi omluví a chce, aby to spolu nakonec ještě zkusili, aby se vylepšila Craigova reputace před ostatními. Cartmen musí jít na slíbené rande, při kterém ho načape jeho máma.

Nalaďte si tedy dnes ve 22:30 Prima Comedy Central, příští týden opět ve stejném čase můžeme očekávat již sedmou epizodu Darebáci Ninjové která se bude věnovat problematice Islámskému státu.


Thumbnail Play icon

(Cartman a jeho milovaný Amorek, zdroj Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E08: Moss Piglets

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E06.UNCEN­SORED.720p.WEB­.h264-TBS
  • …S21E06.HDTV.x264-SVA
  • …S21E06.1080p­.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás