South Park (Městečko South Park) Třetí epizoda Sodosopa dnes večer na Prima Comedy Central

Třetí epizoda Sodosopa dnes večer na Prima Comedy Central

Třetí epizoda Sodosopa dnes večer na Prima Comedy Central

Druhá epizoda Kde domov můj?, která se věnovala Donaldu Trumpovi, je za námi a dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 dočkáme třetí epizody s názvem Sodosopa.


2 1
19.4.2016

Na základě imigrační kampaně je pan Garrison zesměšňován v televizním pořadu Fallona. Jelikož chtějí obyvatelé South Parku lepší reputaci, rozhodnou se nalákat Whole Foods Market, aby zde postavili obchod, aby tak vzrostla popularita města. Zástupci firmy provedou důkladnou prohlídku, aby vyhodnotili, zdali je město vhodným kandidátem. Rozhodnou se postavit moderní čtvrti pro vyšší třídu SodoSopa. Nová čtvrt má vzniknout v okolí Kennyho domu, jelikož se domnívají, že přistěhovalci mají rádi rustikální krajinu. Probíhá velká reklamní kampaň, která ukazuje kouzlo nových restaurací a obchodů. Výstavba nové čtvrti přitahuje pozornost lidí čím dál tím více. Lidé navštěvují čím dál tím méně doposavad oblíbené město Wok, včetně čínské restaurace pana Kima. Aby Kim ušetřil finance, najme na práci děti, včetně Kennyho. Zástupci firmy Whole Foods Market vyhodnocují, že South Park je místem s energií pro takovou výstavbu. Randy zjišťuje, že pan Kim si vytváří svou novou čtvrť CtPa Town. I přes veškeré komplikace bude v South Parku obchod vystaven, nikoliv ve čtvrti SodoSopa, ale v CtPa.

Pokud chcete vidět, jakými změnami si South Park v epizodě Sodosopa projde, nalaďte si dnes ve 22:30 Prima Comedy Central, příští týden můžeme očekávat čtvrtou epizodu Kritik restaurací.


(Kennyho nový zaměstnavatel není zrovna nejideálnější, zdroj: Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E05: Hummels and Heroin

cz35%
Odhadované dokončení dnes 18:00
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E05.720p.HDTV­.x264-AVS

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás