South Park (Městečko South Park) V Městečku South Park To už není vtipné na Prima Comedy Central

V Městečku South Park To už není vtipné na Prima Comedy Central

V Městečku South Park To už není vtipné na Prima Comedy Central

Kyle a Ike vědí, že jejich otec je LovecCour, Heidi pomáhá ve SpaceX s vývojem rakety na Mars a v Dánsku se přou o to, co je skutečně vtipné. To je další díl 20. série South Parku s názvem To není vtipné.


5 0
13.12.2016

U Broflovských Sheila vyvádí kvůli tomu, že Ike utekl s Kyleem přesto, že měl domácí vězení. Zatímco si odpykává další trest, volá mu Gerald z Dánska. Tohoto rozhovoru se účastní i Kyle, Gerald musí svým synům vysvětlit, co ho vedlo k trollování. Sheila vidí, že i přes její zákaz chlapci zase používají počítač – její reakce je opravdu hlasitá.

Ve SpaceX mezitím se mezitím Heidi snaží pomoct vývojářům vyřešit problém s cestou na Mars, protože je vtipná a chytrá, jak neustále opakuje Cartman, který žárlí na Butterse.


Thumbnail Play icon

V Dánsku ve Společnosti na odhalování trollu se otevřou dveře s místností, kde vězní Geralda a ostatní trolly, Lennart Bedrager však nechce žádného z nich osvobodit, ale chce jejich oblečení. Nahé trolly přesune do prosklené místnosti, kde je připoutá ke křeslům. Gerald konečně nahlas přizná, že je LovecCour.

I obyvatelé South Parku jsou vyděšení kvůli zahájení Trollstopu. Všichni se v kostele obrací k Bohu za zachování míru, po spuštění tohoto programu. Do toho vtrhnou Kyle a Ike s myšlenkou, že by lidé neměli dovolit Dánsku ovládat životy v South Parku. Navrhuje zavolat prezidentovi Garrisonovi.

V Pentagonu mezitím prezident Garrison řeší mezinárodní důsledky spuštění Trollstopu – je potřeba začít Dánsko bombardovat? V Dánsku se Gerald dostane do Bedragerovi pracovny, kde se vyzná z toho, jak postrádá rodinu. Zjistí, že hlavním cílem Společnosti na odhalování trollu, je rozpoutat celosvětový chaos.

Kyle a Ike musí použít počítač, aby zachránili pověst rodiny Broflovských, ale k tomu je potřeba odstranit Sheilu, která jim jejich plány v nevědomosti kazí.

Jak tráví čas prezident Garrison v Pentagonu, proč se Butters chová mile k holkám a jak se chovají obyvatelé South Parku před hrozící apokalypsou – zveřejněním jejich historie na internetu? To vše a mnohem víc uvidíte už v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central v epizodě To už není vtipné.

(Pan Garrison si užívá své zvolení. Foto: Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E08: Moss Piglets

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E06.UNCEN­SORED.720p.WEB­.h264-TBS
  • …S21E06.HDTV.x264-SVA
  • …S21E06.1080p­.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás