South Park (Městečko South Park) Velký Blb a Dánové zítra na Prima Comedy Central

Velký Blb a Dánové zítra na Prima Comedy Central

Velký Blb a Dánové zítra na Prima Comedy Central

Pan Garisson definitivně nechce být prezidentem a dělá pro to vše, co může. Heidi s Cartmanem se snaží usmířit kluky a holky a trollové útočí na Dánsko. To vše uvidíte v páté epizodě s názvem Velký Blb a Dánové seriálu South Park na Prima Comedy Central.


3 0
24.10.2016

Pan Garisson se stále zoufale snaží najít cestu, jak se vyhnout zodpovědnostem prezidenta. Řešení je jednoduché – veškerou svou energii soustředí na urážení žen. Jenže to není tak jednoduché, říct, že nechce být prezidentem. Jeho podporovatelé a lídři kampaně zvrátí i jeho pokus stát se znovu učitelem. Pak pan Garrison potká Randyho a jeho začleněnky a náhle mu dojde příčina jeho úspěchu.

Na trollí frontě mezitím Dánsko žádá veřejnost o finanční podporu, pro společnost na odhalování trollů. Trollové v čele s LovcemCour vymýšlí protiútok.


Thumbnail Play icon

Na základce v South Parku stále pokračuje boj mezi holkami a kluky. Heidi přijde s nápadem, že je třeba podpořit Dánsko a že jedině odhalení internetových trollů usmíří holky a kluky. Snaží se sjednotit školu tím, že všichni společně prodávají dánské pečivo. Samozřejmě za velké podpory Erica Cartmana – oba dva jsou tak zamilovaní, až to přináší kontroverzní reakce.

Trollové v čele s LovcemCour podniknou útok na Dánsko a to jejich následkem opustí sociální sítě. To zapříčiní nezdar s dánskou sbírkou v South Parku. Heidi s Cartmenem to nevzdávají, do Dánska posílají VHS s nabídkou pomoci.

Co má společného J.J. Abrams a pan Garisson? Jak to vypadá, když se Velký Blb nechce stát prezidentem a co vede Geralda k hejtění na sociálních sítích? To vše a mnohem více se dozvíte v epizodě Velký Blb a Dánové v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central.

(Pan Garrison jako Donald Trump. Foto: Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E08: Moss Piglets

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E06.UNCEN­SORED.720p.WEB­.h264-TBS
  • …S21E06.HDTV.x264-SVA
  • …S21E06.1080p­.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás