South Park (Městečko South Park) Závěrečná epizoda devatenácté sezóny dnes večer na Prima Comedy Central

Závěrečná epizoda devatenácté sezóny dnes večer na Prima Comedy Central

Závěrečná epizoda devatenácté sezóny dnes večer na Prima Comedy Central

Devátá epizoda Pravda a reklama je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 konečně dočkáme závěrečné epizody devatenácté sezóny s názvem Spravedlnost korektního ředitele. Jak to celé dopadne?


3 0
7.6.2016

Kyle oznámí Cartmanovi, Stanovi, Kennymu a Buttersovi, že Jimmy je mrtev. Leslie mu napovídala, že to udělal ředitel. Kyle obvinil Randyho, že v tom jede společně s ředitelem. Kyle ostatní kluky nabádá k pořízení zbraní. Randy odejde od večeře a v garáži se sejde s Garrisonem, Victorii a Citlyn Jenner a zkoumají ředitelův harddisk. Jimmyho hlídá Nathan se svou přítelkyní Classi. Stan v garáži najde tátu s ostatními a po potyčce se zbraněmi si vše vysvětlí. Ředitel se dostane na palubu letadlové lodi. Na loď volá Barack Obama a žádá o ředitelovo propuštění. Ten, kdo volá, není Barack, ale Leslie. Všichni vlastní zbraně a tasí je proti sobě. Leslie přesvědčí Kyla, aby řečnil před lidmi o činech ředitele, které zjistil. Nathan ukazuje Jimmymu vydání školních novin s tragédií na titulní straně, která se má na přehlídce stát. Přehlídka zbraní vypadá jako přehlídka psů. Na přehlídce se objeví Randy se všemi, kteří mu pomáhají. Do sálu vstoupí Kyle s Lesli a následně Barbrady s Jimmym a Classi. Všichni na sebe míří zbraněmi a zjišťují, že Leslie je reklamou. Nikdo neví, kdo je živá bytost, a kdo je reklama. Ředitel nakonec Leslie zabije. Když se všichni obyvatelé South Parku vrátí do ShiTPA, křičí před Whole Foods Marketem, že ví o problémech, které s výstavbou obchodu přišly. Obchod se vytrhne ze země a odletí pryč. Ředitel se nechá slyšet, že ve své protireklamní činnosti chce pokračovat a bude chránit South Park.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E04: Franchise Prequel

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E04.REPAC­K.HDTV.x264-SVA
  • …S21E04.REPAC­K.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás