South Park (Městečko South Park) Zdolejte víkendový maraton v městečku South Park s Prima Comedy Central

Zdolejte víkendový maraton v městečku South Park s Prima Comedy Central

Zdolejte víkendový maraton v městečku South Park s Prima Comedy Central

V Americe právě začala 20. sezóna a před tím, než se nové sezóny dočkáme v češtině, si televizní stanice Prima Comedy Central pro nespavce a noční ptáky připravila půlnoční maratony posledních sezón. Tento víkend můžeme očekávat maraton 19. sezóny.


3 0
15.9.2016

Samotný seriál není třeba dlouze představovat. Tento druhý nejdéle vysílaný animovaný seriál si dlouhodobě bere na paškál aktuální témata a bez zábran, nekorektně a extrémně vulgárně je glosuje. Právem ho někteří označují nálepkou nejsprostší seriál na televizním nebi, protože tihle osmiletí týpci si do pusy fakt nevidí a jejich vyjadřování nezná hranic.

(Cartman jako kritik jídel. Foto: Prima Comedy Central)


Poslední zatím dostupná řada toho má rozhodně hodně co nabídnout i po tematické stránce – od politické (ne)korektnosti, přes genderové problémy a práva LGBT komunity až po migranty a uprchlíky. Tvůrci Trey Parker a Matt Stone se obují také do samozvaných kritiků jídel, pokryteckých pokrokářů, obézních dětí i charitativních spolků pro hladovějící. Autoři si ale ze zmíněných problémů nebo společenských fenoménů jen nestřílí, snaží se o nich také uvažovat. Promyšlenost je ostatně to, co South Park dělá už více než dvě dekády tak geniálním. Ve víkendovém maratonu se objeví i známé tváře jako Steven Segal či Barack Obama a možná přijde i Donald Trump.

Maraton vždy pěti dílů za sebou mohou fanoušci South Parku sledovat již tuto sobotu a neděli po půlnoci. Celý program maratonu je k dispozici na www.primacomedycentral.cz.

Diskuze /1

Mimamoru

Bude vzhled? Když je to už ta 20. řada? :D

15.9.2016 | 20:06:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E05: Hummels and Heroin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E05.720p.HDTV­.x264-AVS

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás