South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),

V ukázce ze sedmé epizody se South Park rozhodne zbavit se policie

V ukázce ze sedmé epizody se South Park rozhodne zbavit se policie

Po týdenní pauze přichází South Park s novou epizodou devatenácté sezóny. Epizoda nese název Naughty Ninjas a my se nyní můžeme podívat na pravidelnou ukázku, ve které se obyvatelé města rozhodnou, že tu nechtějí netolerantní policii.

3 0
10.11.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

nevimjmeno2

Zase nechápu proč se má celá série točit kolem liberálních témat.

12.11.2015 | 15:37:02
TrenakCZ

Taky mi chybí nějaká ta komedie nesmyslných dílů jako bylo dříve. Cartman dostává anální sondu a podobné. To byla sranda, tohle už mě začíná nudit, nedivím se, že jim tolik klesla sledovanost..

12.11.2015 | 18:49:30
wishmasterX

Klesla sledovanost, to je logické, pokud nejste dostatečně P.C … Anální sondě se zasmál kdekdo, ale přeci jen, pokud se většina fanoušků v posledních dílech dívá v podstatě sama na sebe, tak to spíš vyvolává trpké výrazy místo smíchu … I když se SP stal seriálem pro velice úzký okruh lidí, jsem rád, že jsem mezi nima …

12.11.2015 | 23:32:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !