Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Casting na druhou sérii: muži, ženy a chlapci

Casting na druhou sérii: muži, ženy a chlapci

Jelikož se letos rozjede natáčení druhé řady zvané Spartacus: Vengeance (Pomsta), budou zapotřebí noví herci. Uvnitř článku naleznete požadovaná kritéria na casting.

0 0
31.1.2011

Hledají se lidé, kteří dobře vypadají, kteří chtějí být plně vtaženi do natáčení, kteří mají čas a obzvláště pak dobře stavění svalovci nebo i atleti (platí jak pro muže, tak i pro ženy). Co se národnosti týče, tak to jsou lidé afrického, španělského, italského, řeckého a středo východního původu, věk zde nehraje roli.

Zájemce by měl být z Nového Zélandu a jsou upřednostňováni ti bez tetování. Kdyby byl mezi námi někdo, kdo požadavky splňuje, i když to je více jak nepravděpodobné, tak se může přihlásit zde.

Diskuze /9

hlawoun

Jdeme do toho. Mimochodem, scháním sponzora pro přestěhování na Nový Zéland. Zn. Najdu?

čestný člen redakce
31.1.2011 | 23:05:33
Ar2rr

hehe, zaujimavy prispevok, to je asi skor len tak na pobavenie:)

ty len pekne prekladaj, good job:)

1.2.2011 | 0:55:53
StoneCZE

Na kdy ze je naplanovano nataceni te druhe rady?

1.2.2011 | 13:51:40
Ar2rr

Nechapem preco „druhej rady“, skor by som napisal, ze tretej serie, nie?? bolo by haluzne, keby to pokracovalo tak, ze druha seria, co bezi teraz je pohlad do minulosti a tretia nadviaze na 1×13 epizodu Kill them all, a bude to pokracovat dalej…

2.2.2011 | 22:16:00
StoneCZE

No ono to nazyva kazdej jinac… nekdo pise ze Gods of the arena je druha rada,nekdo ne…ikdyz by to vlastne mela byt 0. rada, Blood and sand je 1. rada a to dalsi,ted si nevzpomenu na nazev – prosot pokrasovani krve a pisku by mela byt 2 rada.. ale jelikoz sel krev a pisek prvni,tak je to prvni rada.. to co se stalo predtim je jakoze 2 rada.. a kdyz stahujes,tak to ma kazdy jinac,tak pak si vyber no..:(

3.2.2011 | 14:13:54
lukes4zs

No s tím svým pupkem nevím nevím :-( Jinak by me zajimalo jestli to bude zaroven posledni rada..

5.2.2011 | 17:24:20
StoneCZE

nebude,ta nova rada co pobezi asi za pul roku nebude posledni se vsadim,ma to uspech,ale zalezi jak to zvladne novy spartakus,na tom to bude stavet..je to super serial a ja se na kazdy dil tesim vic nez na jakykoliv jiny serial nebo film.. spartakuse a tento styl jak to je natoceny zeru:)

5.2.2011 | 22:08:42
cechman

Ar2rr: Tento Spartacus je pouze PREQUEL, tudíž to nemůže být druhá řada… To máš to samé jako Star Wars.. První byly natočeny díly 4,5 a 6 a potom 1,2,3. Jak říká StoneCZE, buď u tohoto Spartacuse nebude označení žádné řady, nebo by se to muselo označovat jako nultá řada, či první a Blood and Sand se přejmenovat na druhou. Ať tak či onak, Gods of Arena není 2. řada! :-)

6.2.2011 | 9:37:44
Oneil

Ano, Gods of the Arena je pouze prequel. Ale jako příklad bych uvedl spíše seriály Battlestar Galactica a Caprica. Jsou to dva RŮZNÉ seriály avšak odehrávající se ve stejném světě, jen Caprica je o několik desítek let dříve. To samé tady, stejný „příběhový svět“, několik stejných postav, avšak nový seriál( nebo spíš minisérie) :)

6.2.2011 | 16:51:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama