Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Dvě nová jména a postavy pro třetí sezónu

Dvě nová jména a postavy pro třetí sezónu

Televize Starz vydala tiskovou zprávu, ve které je uvedeno, že do další zatím bezejmenné série byli obsazeni Todd Lasance a Simon Merrells jako Julius Caesar a Marcus Crassus. Popis postav a fotky herců najdete uvnitř článku.

0 0
15.3.2012

Todd Lasance (Julius Caesar) – Simon Merrells (Marcus Crassus)

Gaius Julius Caesar je pohledný mladý mizera z váženého rodu. Jeho smrtící inteligence a dovednost s mečem bude uplatněna proti povstání. A Caesar započne svou cestu k tomu, být všemocným vládcem, kterým se jednoho dne stane.

Marcus Licinius Crassus je nejbohatším mužem v římské republice. Záviděný a opovrhovaný mezi urozenými v senátu, touží po síle a respektu, který by přinesla porážka Spartaka a jeho armády rebelů.

Třetí série bude odvysílána nejspíš ve stejném měsíci, jako všechny předchozí a to v lednu 2013. Zatím to je ale jen spekulace. Co na to vy? Těšíte se?

Diskuze /12

MardCzech

Tak jsem na to docela zvědavý a docela se těšim už i na Crassuse.

15.3.2012 | 16:37:24
Baodur

Marcus Crassus jedna z duležitych postav tak na to se tešim jinak ceasear by tam podle historie neměl hrat velkou roli…ale kdo vi:-)

15.3.2012 | 17:42:44
modem

Já hlavně nechci ať seriál skončí tak, jak to píše historie… Bylo by drsné kdyby Spartacus je fakt všechny vymetl…

16.3.2012 | 16:08:59
walkercz

to by muselo byt pokracovani proste to ber tak ze spartakus umre ale mezitim zabije hodne rimanu :D mozna to budou natahovat preci jenom je to druha serie a jsou teprve u vesuvu je toho jeste hodne

16.3.2012 | 19:00:48
undeads

Mě by spíše zajímalo co by se stalo kdyby žádný povstání nebylo a batiatus se dostal do politiky. oenameus by byl lanista…

17.3.2012 | 13:12:53
Railbot

Caesar tam vesměs nemá co dělat. V době povstání lítal zhruba někde po Sýrii. Co se konce Spartaka týče. Historie v tomto dovoluje celkem volnou ruku, jelikož se neví, jak Spartak vlastně skončil. Zda v bitvě, zda ukřižovaný nebo mohl dokonce uniknout.

18.3.2012 | 0:44:30
Upod

Myslím si že bude také 4. serie protože spartakus táhl na sever ( to už mu byl v patách crassus) a pak uplně na jih itálie kde ho crassus porazil společne s pompeusem a pompeus tu není takže si myslím že by možná ve 3. serii k poražení spartaka dojít nemuselo tím padem by to daly do serie 4. ale opravdu jen spekuluju.....

21.3.2012 | 20:32:09
crixus

Právě to se mi líbí, že se neví jak Spartacus dopadl, takže budeme hezky napjatí až do úplného konce… :D

23.3.2012 | 17:07:54
Wolfinator1

Vidim to na dva konce: 1.Spartacus unikne a někde dožije. 2.V závěrečný bitvě zmizí a mi se nedozvíme vůbec co se s nim stalo tak jako se to neví ve skutečnosti :D

25.3.2012 | 17:10:41
Palo

Ano také si myslím že budou natáčet i 4 serii , když si vezmete že VENGEANCE se odehrávalo celé jenom kolem VESUVU a to bylo 10 dílu :-)¨tak si myslím, že nakonci 3 řady se cryxus oddělí a bude konec …

26.3.2012 | 12:06:18
Raiden II

73 př.n.l. jaro – gladiátoři prchají z Capuy léto – praetor Gaius Claudius Glaber vyslán proti otrokům podzim – Glauber poražen a zabit, proti vojsku otroků vyslána vojska praetorů Varinia a Cossinia které prohrají veškeré bitvy. Již v tu dobu se z dostupných pramenů vytrácí jméno Oinomaos zima – vojsko otroků se přesouvá do Lukánie, Crixus opouští s Germány a Galy Spartaka pro neshody ohledně dalšího postupu.

72 př.n.l. jaro – Spartakus pochoduje na sever do údolí Pádu, Crixus dostižen, poražen a zabit v Apulii, nedaleko hory Garganus vojskem vedeným Publicolou. léto – Spartakus poráží vojska konzulů i vojsko Casiovo a vydává se k jihu podzim – Crassus vyslán proti Spartakovi, ten se stahuje do Bruttia zima – Crassus se snaží odříznout Spartaka v jižním cípu Itálie stavbou příkopu s ochranným valem, ten ale z pasti s částí vojska uniká, v tuto dobu mizí z pramenů jména Gannicus a Castus

71 př.n.l. Spartakus poražen a zabit v Lukánii, v bitvě u řeky Silarus Crassusovým vojskem. Zbytky prchajících otroků zmasakrovány Pompeiovým vojskem vracejícím se z Hispánie.

Tak nevím…. hledal jsem dost dlouho, ale na jméno Caesar je spojitosti se Spartacusem jsem nikde nenarazil…..

28.3.2012 | 7:39:59
Galahet

Caesar ale nemusí vejít do děje přímo se Spartakem… může ukázat své růžky jako postava v pozadí – něco ve smyslu politickém… Např. může hrát jistou roly ve vyslání toho či onoho kdo má potlačit otroky.

31.3.2012 | 22:56:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama