Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Možná máme a možná nemáme nového Spartaka

Možná máme a možná nemáme nového Spartaka

Nejnovější zprávou v rozhodování o novém Spartakovi je, že Stephen Amell a Aiden Turner byli propuštěni. Spekuluje se o tom, že vybraný herec by tedy mohl být Liam McIntyre, ale jsou tu další možnosti, které Starz zvažuje.

0 0
22.11.2010

Je to sice samé možná, ale jedna možnost je, že jsme zpět u hledání Spartaka, pokud si Starz nemyslí, že Liam je tím pravým člověkem pro tuto práci. Druhou možností je, že hlavní postava může být někdo jiný. Takže místo toho, aby se seriál zaměřil na Spartaka, může se zaměřit na Crixa nebo jinou postavu. Je to zajímavý nápad a jsem si jistý, že to poslední co chceme, je vidět seriál u konce.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama