Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Nový design, postavy a herci

Nový design, postavy a herci

Vánoce, Silvestr a nová dlouho očekávaná řada Spartaka jsou za dveřmi. Proto, jak si možná někteří bystřejší jedinci všimli, byl nahozen nový design zobrazující prostředí nové řady. Také jsou přidány biografie nových herců a popisy nových, ale i starých postav.

0 0
23.12.2011

Tímto bychom vám chtěli s Alertem všem srdečně popřát šťastné a veselé, hlavně zdravě a poklidně prožité svátky vánoční a vše nejlepší v Novém roce 2012. Ještě připomenu, že premiéra druhé řady se datuje na 27. ledna 2012!

Zdroj: Starz

Diskuze /2

Alisch

Vám také pánové. A ať se nám všem nová řada co nejvíc líbí.)

čestný člen redakce
23.12.2011 | 15:10:04
hlawoun

Design vypadá moc dobře!

čestný člen redakce
25.12.2011 | 10:18:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama