Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Spartakus mění herce

Spartakus mění herce

Jak jsme se již dozvěděli, Starz zkoumala možnost výměny herce hlavní postavy anebo úplné zrušení pořadu, nyní už se objevila oficiální zpráva.

0 0
6.10.2010

Pokud se nepodaří najít vhodného kandidáta, přijdou s nějakým novým projektem na podzim 2011. Což tedy bude znamenat konec pro Spartaka.

A co se týče požadavků na roli, muž, běloch, kterému táhne ke čtyřicítce, musí mít původní britský přízvuk a samozřejmě je ochoten podepsat tříletou smlouvu. Také bych dodal, že musí být určitě v nějaké dobré fyzické kondici.

Je mi to strašně líto vůči Andymu, ale co se dá dělat, že? Nyní tedy můžeme napjatě čekat na zprávy ohledně hledání nového hlavního hrdiny.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama