Spartacus (Spartakus)
93/100 - 437×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Spartakus mění herce

Spartakus mění herce

Jak jsme se již dozvěděli, Starz zkoumala možnost výměny herce hlavní postavy anebo úplné zrušení pořadu, nyní už se objevila oficiální zpráva.

0 0
6.10.2010

Pokud se nepodaří najít vhodného kandidáta, přijdou s nějakým novým projektem na podzim 2011. Což tedy bude znamenat konec pro Spartaka.

A co se týče požadavků na roli, muž, běloch, kterému táhne ke čtyřicítce, musí mít původní britský přízvuk a samozřejmě je ochoten podepsat tříletou smlouvu. Také bych dodal, že musí být určitě v nějaké dobré fyzické kondici.


Je mi to strašně líto vůči Andymu, ale co se dá dělat, že? Nyní tedy můžeme napjatě čekat na zprávy ohledně hledání nového hlavního hrdiny.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama