Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Saxa

Saxa

Vášnivá bojovnice a drzá společnice.

Sezóny 2
2012 - 2013

Jedna ze skupiny germánských vězňů zachráněných z otrocké lodi. Saxa je stejně krásná, jako je drsná, drzá a násilná. Agresivní bojovnice, jejíž schopnosti s dvěma dýkami ji přirozeně vrhají do agresivního útoku proti římskému vojsku, který končí neúspěšně a vede k smrti její nejbližší přítelkyně – Miry. Když není zaneprázdněna bojováním, užívá si život se stejnou vervou a vášní jako Gannicus a sdílí s ním lože. Nachází v Gannicovi vzrušení a spříznění.

(Saxa si Gannica skutečně zamilovala. Foto: Starz)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

Náruživá Němka, hezky vypadá a ještě umí bojovat.Kandidátka na nejhezčí ženskou postavu v seriálu.

6.3.2021 | 21:02:55
Wolfinator1

Skvělá bojovnice a přiznejme si to , kdo by nechtěl takovou holku :D

22.2.2013 | 1:30:30

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama