Spartacus (Spartakus) Spartacus II

Spartacus II

Spartacus II
Sezóny 2
2012 - 2013


VENGEANCE
Od vzdálených dní plných bojů jako thrácký válečník, po zakušení otroctví jako podřadný gladiátor, až po titul nejlepšího bojovníka města Capua, nyní Spartakus čelí vůbec historicky první vzpouře otroků za svobodu. Navzdory vydaným Glaberovým rozkazům bojuje Spartakus o udržení pout jeho rozdělené skupiny bývalých gladiátorů a otroků od bojů mezi sebou. Musí udržet rovnováhu mezi potřebnou obětí, vyžadující jeho nová pozice vůdce otroků, již momentálně zastává a jeho osobní žízni po krvavé odplatě Římanům, kteří ho připravili o jeho minulý život.

WAR OF THE DAMNED
Spartakus, thrácký válečník uvržen do otroctví, který se stal známý jako „Přinašeč deště“. Po ztrátě své ženy Sury a žízni po pomstě, vedl Spartacus únik z gladiátorské školy a porazil legie Gaia Claudia Glabera a ve finále i jeho samotného. Nyní shromáždil armádu tvořící tisíce lidí. Uvědomuje si, že v povstání je odpovědný nejen za životy každého muže, ženy a dítěte, ale také je inspirací v boji za osvobození od útlaku římského impéria.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Tak samozřejmě, že mi na Andyho nešlo zapomenout, ale i tak se jeho role ujal dobře a jel v zaběhnutých kolejích víceméně beze změny.

13.6.2016 | 12:24:56
Lefty

Ale na Andyho nemá…

22.7.2015 | 23:29:50
Sakalicek

Doufám, že ve třetí sérii nabere trošku svalové hmoty :D

6.1.2015 | 15:04:03
AlohaAnty

V porovnání s 1 spartacusem. O jednu hvězdu horší

12.1.2014 | 20:46:42
Davos Seaworth

Nemůžu si pomoct a doufám že mě za to neukamenujete ale Liam ten pravý Spartacus nebo takhle líbí se mi v té roli daleko víc než Andy ikdyž za to taky z velké části může scénář

5.3.2013 | 16:39:14

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Titulky

Reklama

Nejoblíbenější postava