Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Spartacus: War of the Damned - A First Look

Spartacus: War of the Damned - A First Look

První náhled do finálové série.

0 0
5.6.2012

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Tony-Z

Tak takhle nějak vypadá představa Starz o epické bitvě?

5.6.2012 | 21:14:15
1Bobesh1

Ne, Tony, takhle nějak STARZ upozorňuje diváky na poslední řadu.. Epické bitvy se objeví později.. Nikdy se neukazuje to nejlepší na začátku..

admin
6.6.2012 | 10:21:52
Wolfinator1

No kazdej si epickou bitvu predstavuje asi jinak, ja myslim ze zustanou u staryho znamyho, vetsinu nejaky mensi potycky v min lidech , a na konec typuju par zaberu pocitacovejch na velky armady ale ve vysledku stejne bitvu nekolika desitek lidi asi u Crassova zbudovanyho valu a konec otroků

9.6.2012 | 1:07:09
undeads

vzpomenme na první ukázku z vengeance ta byla z 1. dílu a myslim ze u tohoto zaberu to neni jinak a ze to bude jeden z uplne prvních zaberu z celé 3.série které uvidíme až to v lednu vypukne

9.6.2012 | 1:52:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama