Spartacus (Spartakus)
93/100 - 437×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

War of the Damned - Ep 7 trailer

War of the Damned - Ep 7 trailer

Trailer k epizodě Mors Indecepta

3 0
9.3.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Freddy951

Tak tato čast bude podla mna prelomova tu už Spartacus nema kam ujst,bude sa musiet postavit časti Crassovej armady a porazi ju ale s takymi stratami že dalšie bitky uz nevyhraju:( The fucking end begins:(

9.3.2013 | 19:49:29
Sechmet

Ja si myslím, že sa im určite podarí ujsť, pretože v traileri bolo vidieť osobný stret Crassa a Spartaka niekde inde, než v horách. A kto si tam ešte všimol, že Spartakus a Laeta budú spolu?

#3 Stormer
12.3.2013 | 12:20:57
Stormer

#2 Sechmet: Jsem si jistý že se jim podaří utéct. Ale řekl bych že se blíží odchod Crixa. Teda aspoň podle historických pramenů se Crixus oddělil od Spartacuse a to se mu stalo osudným. Překvapuje mě že s Crixusem odešli i germánské kmeny protože v seriálu se moc v lásce nemají. Každopádně byli poražení a Crixus zabit.

12.3.2013 | 13:19:42
weweff

děkuji moc za titulky! Jste úžasní a prostě díky. Hned se na to půjdu podívat, vždycky se nemůžu dočkat!! :)

16.3.2013 | 19:07:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama