Star-Crossed
91/100 - 82×

Star-Crossed

Když mimozemská rasa Atriánců zamíří na Zemi, strhnou se nepřátelské boje ze strany lidstva a návštěvníci padnou do zajetí. 10 let poté, co Atriánci přicestovali, rozhodne vláda, aby osm z nich opustilo izolovaný věznící tábor a studovalo na střední škole spolu s lidmi. Roman se díky tomu znovushledá s Emery, která mu v dětství zachránila život…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | The CW | 40 minut
hrají
Aimee Teegarden (Emery Whitehill), Matt Lanter (Roman), Greg Finley (Drake), Malese Jow (Julia Yeung), Grey Damon (Grayson Montrose)


Jesse Luken - interview pro JustJaredJr

Jesse Luken - interview pro JustJaredJr

Jesse Luken jako Eric ve Star-Crossed nevítal Atriánce na své střední škole zrovna s otevřenou náručí. V nejnovějším rozhovoru s hercem se o něm dozvíte více a navíc prozradil několik šťavnatých spoilerů.


1 0
17.3.2014

Dozvěděli jsme se, že Eric nesnáší Atriánce kvůli tomu, že jeho rodina přišla o podnikání po havarování vesmírné lodě. Budeme ho i nadále vidět bojovat s nimi?

  • Během sezóny se bude jeho pohled na Atriánce vyvíjet. Projde si určitými změnami. Nachází se na místě, kde předsudky vychází z nedostatku porozumění a poznání. Eric se v okolí Atriánců nikdy nevyskytoval. Byli v Sektoru. Jeho rodině způsobili hodně bolesti a finanční krach. Hodně bojuje s názorem, který mu vštípil jeho otec.

Kdy jsi začal s herectvím?


  • Vyrůstal jsem v Coloradu a původně jsem šel na výšku hrát baseball a specializovat se na životní prostředí. Dostal jsem se k divadlu a získal jsem stipendium. Po absolvování to bylo to, co jsem chtěl dělat a dostal jsem se na půdu L.A.

Co rád děláš ve volném čase?

  • Jsem jednoduchý buran. Mám dva psy, se kterými kempuju, dělám turistiku, běh, hraju baseball. Miluju být venku v přírodě.

Další dotazy na Jesse se týkaly novinek v seriálu. Kdo rád spoilery, tu jsou…

  • v epizodě 5 odhalíme jednu lidskou postavu, která se vlastně Atriáncem
  • Red Hawks a Tragové budou připravovat válku
  • Eric bude mít přítelkyni! Zjistíme o tom více v epizodě 7. Bude to někdo hodně odlišný…

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!