Star-Crossed (Láska ve hvězdách)
87/100 - 91×

Star-Crossed(Láska ve hvězdách)

Když mimozemská rasa Atriánců zamíří na Zemi, strhnou se nepřátelské boje ze strany lidstva a návštěvníci padnou do zajetí. 10 let poté, co Atriánci přicestovali, rozhodne vláda, aby osm z nich opustilo izolovaný věznící tábor a studovalo na střední škole spolu s lidmi. Roman se díky tomu znovushledá s Emery, která mu v dětství zachránila život…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Romantický
hrají
Malese Jow (Julia Yeung), Greg Finley (Drake), Aimee Teegarden (Emery Whitehill), Grey Damon (Grayson Montrose), Matt Lanter (Roman)

Emery Whitehill

Emery Whitehill

Romanova dlouholetá láska a zastánkyně práv Atriánců.

Sezóny 1
2014 - 2014

Když bylo Emery šest let, přistála na Zemi mimozemská vesmírná loď. Atriánci, kteří utíkali ze své umírající planety, byli zajati lidmi a uvězněni do oblasti zvané Sektor. Po onom příletu pomohla Emery jednomu atriánskému chlapci. Po letech ji Roman vyhledal a vytváří se mezi nimi romantické pouto. Emery se snaží hájit práva Atriánců, ale její vrstevníci s ní bohužel moc nesoucítí.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiders 01

Skvělá

25.12.2019 | 12:27:35
Janine

na „středoškolačku“ působila dost staře a při vráskách co se jí tvořili u každé mimiky, jsem jí to nedovedla prostě uvěřit, takže mi celej seriál dost „kazila“

25.4.2018 | 18:36:00
Kothy

sympatacka ;)

18.2.2014 | 22:23:48

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama