Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida)
93/100 - 209×

Stargate Atlantis(Hvězdná brána: Atlantida)

Prozkoumejte spolu s mezinárodním týmem na základně Antiků galaxii Pegasus…

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi


S05E19: Vegas (Vegas)

S05E19: Vegas (Vegas)

poušti nedaleko Las Vegas bylo nalezeno tělo. Na místo přijíždí detektiv John Sheppard. Vypadá to, že ve městě řádí divný sériový vrah. Mrtvola v poušti je již jeho osmá oběť. Všechny oběti byly seschlé, jako kdyby z nich někdo vysál život. John se setkává s agentem Woolseym z FBI, který jej vezme do Oblasti 51. Tam se od dr. McKaye dozvídá různé tajné a neuvěřitelné věci. Vrah však mezitím zabije další oběť a John jej musí najít a zneškodnit.

cz sk
2.1.2009
42 minut

Policejní detektiv z Las Vegas John Sheppard přichází k místu činu v poušti, kde nalezli už osmou oběť, které jsou seschlé a se specifickým zraněním na hrudníku. Pitvu provádí Kellerová a nenachází kolem rány žádnou radiaci. Sheppard si ale myslí, že klíčem k chycení vraha je nemoc z ozáření. Později je vidět, jak se natahuje Wraith na nějakého chlapa, kterému je špatně. Za Sheppardem přichází agend FBI Woolsey, který od něj chce spolupráci, ale tomu se nechce a nic prý neví. Pak dostane konečně nějakou informaci o člověku, který navštívil nemocnici a vykazoval příznaky nemoci z ozáření. Dostane tip a vydává se na poker, kam přijde také maskovaný Wraith za člověka a pořád vyhrává. Obviní ho a on utíká. Před zmateným Sheppardem skočí z 30 metrové výšky a odejde. V motelu nachází mrtvého člověka a pytel peněz. Přijíždí Woolsey, který mu prozradí, že není z FBI a bere ho do Oblasti 51, kde se setkává s McKayem. Ten mu vypráví o všem, co se stalo, o Atlantis, galaxii Pegasus, navštívení jiné reality a potkání jeho samotného a Wraithech, jak také napadli Zemi. Jeden asi přežil a snaží se dát Wraithům z jiných realit polohu Země. Pak ho pustí, dá mu na sebe kontakt a ten se rozhodne vzdát se své práce a jde za novým životem, ale přemýšlí, co mu Rodney říkal. Mezitím v Oblasti 51 se snaží podle záření Wraitha lokalizovat, ale Rodney má telefon a Sheppard mu řekne, že něco našel, protože si něčeho všiml v motelu. Lokalizují ho a posílají dvě letadla. Sheppard tam ovšem jede a Wraith si ho všimne a skoro zabije, když si všimne letadel a spěchá zapnout vysílač. Na konci zjistí, že než byl karavan zničen, podařilo se mu poslat informace.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama