Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida)
94/100 - 232×

Stargate Atlantis(Hvězdná brána: Atlantida)

Prozkoumejte spolu s mezinárodním týmem na základně Antiků galaxii Pegasus…

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Ronon Dex), David Nykl (Dr. Radek Zelenka)


Dr. Jennifer Kellerová

Dr. Jennifer Kellerová

Jméno: Dr. Jennifer Kellerová

Hodnost: Není voják

Služba: Doktorka SGA >> Hlavní doktorka SGA

Kvalifikace: Doktorka medicíny

Sezóny 2
2007 - 2009

Stala se hlavní doktorkou na Atlantis po Beckettově smrti. Původně měla být hlavní doktorkou jen dočasně, ale Dr. Weirová ji přesvědčila, že to zvládne. Ostatní také obdivovali její skvělou práci. Po útoku Replikátorů byla nucena převzít vedení lékařského oddělení.

Na Atlantidě toho prožila hodně. Po útoku Replikátorů zachraňovala život Elizabeth. V průběhu horečky Kirsan zjistila, kde bylo ohnisko, a že by mohla způsobit u každého pacienta ztrátu vzpomínek, což se potom také stalo. Byla také u toho, když s Teylou našli vesnici Athosianů prázdnou a nakonec zjistili, že byli uneseni. O doktorku také měli zájem Rodney McKay a Ronon Dex, stále mezi sebou o ní soupeřili. Přišla také málem o život na jedné planetě, kde se spolu s Carterovou a McKayem propadli do země. Zachránil ji právě McKay. Později vyšetřovala záhadnou epidemii, která se hnala přes planety a zabíjela 30% obyvatel. Byla také nakažena wraithským patogenem. Prostě vykonala na Atlantidě spoustu dobré práce a zachránila hodně životů.


V životě to neměla nikdy lehké, matka zemřela a zůstal jí jen otec. Pochází z malého města Chippewa Falls, Wisconsin, USA, a proto není příliš společenská. Naštěstí ji ale mají všichni rádi, protože jako doktorka odvádí skvělou práci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

sladka :)

30.6.2020 | 14:49:45

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama