Star Trek: Discovery - strana 20

Poslední novinky

 • Star Trek: Discovery se bude odehrávat v původním universu

  Za pár dní se dočkáme prvních epizod nového seriálu Star Trek a ve vzduchu stále visí důležitá otázka: Bude v souladu s původním Roddenberryho universem, nebo se jeho tvůrci přikloní spíše k alternativní realitě filmových Star Treků J.J. Abramse?

  14 0
  20.9.2017 | 12:00spockedscullyDiskuze (14)
 • Proč odešel od seriálu tvůrce Bryan Fuller?

  Bryan Fuller byl od počátku jasnou volbou a bylo pochopitelné, proč si ho studio vybralo jako jednoho z hlavních tvůrců. Možná o to překvapivější byl jeho náhlý vyhazov, o kterém se toho napovídalo poměrně dost. Nyní vám přinášíme další informace o Fullerově odchodu.

  1 5
  18.9.2017 | 17:14tom99Diskuze (1)
 • Kolik stojí jedna epizoda Discovery? Je to poměrně pořádná suma

  Kdo viděl trailer, tak musí uznat, že seriál svým vizuálem opravdu ohromil a je vidět, že si tvůrci dali na digitálních efektech velice záležet. Od začátku bylo jasné, že seriál musí stát pěkný balík peněz. A nyní konečně bylo odhaleno kolik. Přesnou částku se dozvíte uvnitř článku.

  10 0
  14.9.2017 | 17:58tom99Diskuze (9)
 • Tvůrci si věří: Už mají naplánovanou druhou řadu a část třetí

  Tvůrci to s přirovnáním ke Game of Thrones myslí opravdu vážně. Uvědomují si, že za pár týdnů vlítne na obrazovky velice očekávaný seriál, který tu s námi může být ještě několik let. Proto se přípravami nešetří a už je napsaná kostra druhé řady a dokonce i část třetí.

  10 1
  9.9.2017 | 19:33tom99Diskuze (5)
 • Karl Urban vzpomíná na Antona Yelchina

  Ve věku 27 let nečekaně zemřel nešťastnou náhodou Anton Yelchin. O něm se krátce rozpovídal Karl Urban, který si zavzpomínal na zážitky s ním z natáčení. Antona proslavila především role Pavela Checkova. Jak vám moc tato postava bude v dalším pokračování chybět?

  10 0
  5.9.2017 | 18:44tom99Diskuze (4)
 • Pokud bude druhá řada, nebude mapovat válku s Klingony

  První řada ještě ani nezačala a už se hovoří o dalších řadách a dokonce i dalších seriálech ze světa Star Treku. Nyní se opět rozpovídal výkonný producent Alex Kurtzman, který prozradil pár možných střípků ke druhé řadě, pokud na ni dojde. Co tedy rozhodně čekat nemáme?

  8 0
  31.8.2017 | 18:18tom99Diskuze (2)
 • Seriál Discovery má otevřít bránu celé řadě dalších seriálů

  V dnešní době, kdy jsou moderní propletené projekty napříč všemi různými seriály, se není čemu divit, že i tvůrci Discovery si pohrávají s myšlenkou, že do budoucna uvedou na televizní obrazovky více Star Trek seriálů. Určitě by o to stál Alex Kurtzman, který klidně říká, že je to možné.

  11 0
  27.8.2017 | 17:15tom99Diskuze (5)
 • Třetí trailer ke Star Trek: Discovery

  Do vysílání nového seriálu zbývá už jen měsíc a tvůrci vypustili další trailer. I když je trailer tentokrát kratší, ukazuje několik nových záběrů, především komandéra Burnhamovou a kapitána Lorcu. Už se těšíte?

  13 0
 • Discovery nebude mít samostatně stojící epizody

  Jste příznivci seriálů, které jsou v podstatě jedním dlouhým filmem? Tak to vás s následující novinkou potěšíme. Výkonní producenti nyní potvrdili, že především díky streamovací stanici CBS All Access se rozhodli, že seriál Star Trek: Discovery nebude mít žádné samostatně stojící epizody.

  8 4
  23.8.2017 | 18:52tom99Diskuze (16)
 • Sonequa Martin-Green tvrdě reaguje na fanoušky, kterým se nelíbí diverzita v Discovery

  Po pozitivně přijatém traileru na seriál Star Trek: Discovery se skvělými digitálními efekty přišlo pár oznámení tvůrců, která pořádně nabrousila fanoušky. Stačí, když překopete základy vesmíru, otevřeně hovoříte o sexualitě a do popředí příběhu nasadíte ženy. Jak na negativa reaguje Martin-Green?

  10 1
  18.8.2017 | 17:43tom99Diskuze (27)

Star Trek: Discovery
76/100 - 84×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), Emily Coutts (Keyla Detmer), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Mary Chieffo (L'Rell), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Wilson Cruz (Hugh Culber), Shazad Latif (Ash Tyler), Anthony Rapp (Paul Stamets), Doug Jones (Saru), James Frain (Sarek), Sara Mitich (Airiam), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Shazad Latif (Voq), Ethan Peck (Spock)

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie