Star Trek: Discovery
70/100 - 140×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S01E12: Vaulting Ambition

S01E12: Vaulting Ambition

Michael předvádí Gabirela Lorcu před Imperátora, ve kterém poznává starého známého. Aby ale zachránila život svého kapitána, musí promluvit o pravdě, odkud pochází. Mezitím se Saru zoufale snaží zachránit život Ashe Tylera. Paul se konečně probouzí z kómatu.

21.1.2018
37 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Fifipek

Párádní epizoda, ostrej Lurca a badass Phillipa :D

23.1.2018 | 1:37:09
Marethyu2000

Lorca mě překvapil, ale teď mě zajímá osud druhé Michael. Je to dost zamotané ten příběh.

22.1.2018 | 21:27:40
m_archer

Parádní díl. Defiant mi tak nějak začíná být ukradenej. Lorcovo odhalení bylo suprové. Škoda jen že už se to blíží konci.

22.1.2018 | 20:56:42
tomperys

Já jsem tentokrát už raději žádné teorie nehledal ani nečetl a byl jsem tím „zvratem“ příjemně překvapen, určitě více, než kdybych předem už něco tušil. Takhle je to daleko lepší zážitek :-D

22.1.2018 | 19:09:29
Lex Luthor

Discovery to rozjíždí super potvrzují se všechny teorie a už víme proč si Lorca vybral Michael a Tylera, které by si asi jiný kapitán při smyslech nevybral.

22.1.2018 | 18:55:49
mathush

Já si myslím, že ten Defiant ani neuvidíme. Podle mě se vydají do Tholianského prostoru. A Lorca mě docela překvapil. Nevěřil jsem té teorii, ale ukázalo se, že je to tak.

22.1.2018 | 12:28:19
jardach

opět výborné, není, co vytknout, zajímavé, že ty místní teorie vycházejí…

22.1.2018 | 11:06:49
Kasom

Dobrý díl, a ted se těším na další, myslím že bude ještě lepší, mohly by tam být zajímavé zvraty. Jen si musím zakázat číst tady ty Spojler teorie, kazí to překvapení. :/ za mě skoro 90%. Jo a císařovna je drsná, líbí se mí :) Long live the Empire !!! A ta hromada titulů, to nemá ani Ta za bouře zrozená, určitě ted bude závidět. :D –těším se na title at si to můžu dát ještě jednou--

22.1.2018 | 6:22:24
3

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama