Star Trek: Discovery S02E06: The Sounds of Thunder

S02E06: The Sounds of Thunder

S02E06: The Sounds of Thunder

Rudý anděl se zjevil na Kaminaru, domovském světě Sarua. Posádka Discovery se tam vydává, největší výzva je to právě pro Sarua, který dychtí svému lidu říci o evoluci, kterou prošel, a které se nemusí bát žádný Kelpien. Michael si mezitím uvědomí, kam povedou další její kroky.

cz sk
21.2.2019
56 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pity12

Vedia urobiť aj dobrú časť, dúfam ich bude do konca serie ešte zopár a možno príde aj SPOCK.

29.5.2019 | 14:27:25
RedRose

paradni dil ktery fakt nedela ST ostudu ;-)

20.5.2019 | 11:02:17
vumlp

Neví někdo prosím od čeho obslehli tvůrci scénu ve které Saru a jeho ségra v lodi nepřítele jak Saru je připoután a robot ho chce rozrezat? Je to už velmi starý film. Díky.

4.3.2019 | 16:27:16
Raiden123

Asi šialená teória … Michal-a Burnham, je jedným s červených anjelov … ja vidim „predestination“ (all over the place) … všade naokolo,táto teoria mi akosi dáva zmysel.

Nejak si v hlave viem predstaviť,ako Michael-a usmiala vnutri toho obleku keď zachránila toho Kelpiana,ale je možné,že nakoniec to bude niekto iný,ale i tak,hmm,nad týmto ešte chvíľu budem uvažovať.

27.2.2019 | 16:53:22
ReisRyos

Jenom čekám co hloupost vymyslí tvůrci, že je Rudý anděl, když teď uvedli, že je to někdo v pokročilém mechanickém obleku.

26.2.2019 | 17:54:37
igwar

Tento diel nadväzuje na diel Short Treks – Brightest star. Ten je o tom, ako Saru odišiel z rodnej planéty. Kto ho videl, pochopí prečo Saru hneď všetko vytáral sestre.

26.2.2019 | 16:15:44
Kothy

Neskutecny narez!

26.2.2019 | 15:49:05
Marthy5

Další výborný díl,moc jsem od Discovery nečekal ale zatím super. P.s-právě jsem zkouknul tenhle díl s cz t......,a zde ještě nejsou hotové,zdá se že tenhle seriál překládá i jiný tým…

25.2.2019 | 0:39:19
MetalMesiah

Ďalšia výborná časť! Druhá seria je mega!

24.2.2019 | 22:43:45
tom99

Tak já nevím, ale asi u mě jediného jde tato zápletka mimo. To, že Discovery zasáhl do evoluce Kaminaru mi snad vadí nejvíc. Vždyť záměrně nechal vyvinout všechny Kalphieny navzdory jejich přirozené evoluci. To, že to tak příroda nastavila, byl pouze přirozený řád, ale oni to nyní urychlili a naprosto změnili celé směřování planety a obou druhů, to, že to bylo založeno na lži, je sice pravda, nicméně byl to přirozený vývoj, do kterého Discovery neměla zasahovat. A Saru, který byl vyslán na planetu, během prvních pěti minut na povrchu vyzradil své sestře veškerá tajemství… Je mi z toho na blití. Udělejte z Rudého anděla ještě Spocka a končím…

webmaster, grafik
24.2.2019 | 17:01:55
1

Star Trek: Discovery
76/100 - 99×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie