Star Trek: Discovery S02E07: Light and Shadows

S02E07: Light and Shadows

S02E07: Light and Shadows

Michael se vydává na Vulkán, aby získala od Sareka a především od Amandy odpovědi, kde se nachází její bratr Spock a co se s ním děje. Michael po nějakém čase svého bratra skutečně najde a vydá ho Oddílu 31. Discovery se musí mezitím potýkat s časovou trhlinou.

cz sk
28.2.2019
40 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pity12

Keď sa na to pozerám a viem že sú v inej časovej linií tak nech si tam vedia transportovať počítať časové anomálie a všetko okolo želvušky… Čakám ako iný bude Talos IV v tomto Discosvete

30.5.2019 | 9:43:47
RedRose

Spock je důležitá postava celého světa ST takže se mu nemůže nic stát. Talos IV?! Spock a Michael si obhlídnou místo kde Pike dožije svůj život?! Časově ty události nebudou moc daleko od sebe?! Talosiané fakt nebyli přátelští a soustava Talos je zakázaná oblast! Tachyony a časová anomálie je sice fajn, ale z tachyonů měla vždy bolehlav i cpt. Kathryn Janeway a to bylo o dost let později! Tady mají znalosti časových anomálií, jako by se o tom od mala všichni učili… Takže pořád budou nakopávat ty historické události… Jinak v tomto seriálu není jediná sympatická ženská! Michael je strašná neherečka, Tilly je otravná a nehezká a pokaždé když se objeví seniorka Philippa, tak to mám chuť vypnout! Sakra v každém ST byla alespoň jedna kočena (např. Seven of Nine) :-)

21.5.2019 | 1:50:44
tom99

Zápletka kolem Spocka fajn, i když jsme se toho moc nedozvěděli. Z časovou trhlinou si mohli pohrát víc, bylo to trošku navíc…

webmaster, grafik
3.3.2019 | 22:16:23
Kothy

Konecne Spock!

3.3.2019 | 18:16:26
Lex Luthor

Sonda z Matrixu zaútočila na Discovery

3.3.2019 | 14:14:20
default

Ale jo, mohlo to byt horsi. :D

2.3.2019 | 22:36:04
captain

Typická Disco Trisco. Výzkumná mise se změní na záchranou, důstojníci namísto uposlechnutí rozkazu diskutují s nadřízenými, dokonce s kapitánem, navíc s nejapnými osobními poznámkami. Tilly je už snad otravnější než Michael, transportér se starými duotronickými odvody zaměří na časovou anomálii a přenesou se, tak to hodně štěstí! To by stěží dokázali na VOY, a ten měl biometrické obvody a nejlepší senzory ve Flotile! Konečně jsme se dočkali Spocka, teda spíše trosky, která má být Spockem, a to vše kvůli Talos IV. Takže neoficiální Pilot TOSky, Klec, Talosiané však nejsou žádní dobráci, takže z toho nemůže vzejít nic dobrého. A Michael se Spockem utečou Oddílu 31., to jako vážně?! Opatrných hodně slabých 80%! Ještě, že máme Orville… a před 3. řadou DSC 1. sérii Kapitána Picarda.

2.3.2019 | 14:09:47
mathush

Tak toto byl krásný díl. Jako za starých časů :-D Jen nějak pořád neumím pochopit ty turbošachty v prostoru, kolem kterých poletují konstrukční včely :-/ Jo a důležitá poznámka. Hlavní nařízení 4 zakazuje jakýkoliv kontakt s Talos IV. Porušení tohoto nařízení se trestá smrtí. Michael očividně toto nařízení porušuje, tak hádám, že ji už ve třetí řadě Discovery neuvidíme, jelikož jí hrozí vojenský soud (zase) a následně poprava :-D

2.3.2019 | 14:06:49
Horus8

Další z úžasných dílů :-)

2.3.2019 | 7:43:12
Lan

Pike je fajn, ovsem Tilly zacina byt cim dal vic otravna…navic by to chtelo trosku uz rozjet ty signaly, ktery vzdy jen natuknou, ale pak se venuji necemu jinemu, hlavne ze tj jakoze hlavni cast mise Disca/Pikea. Schazi tomu ucelena osa pribehu, ktere by se venovali a ne porad krouzit kolem(obvzlast uz v 1/2 serie). Do dilu „ze starych casu“ to ma vazne daleko, to je neco co absolutne nelze srovnavat.

2.3.2019 | 0:03:22

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie