Star Trek: Discovery S02E08: If Memory Serves

S02E08: If Memory Serves

S02E08: If Memory Serves

Michael a Spock přilétají na Talos IV, kde chtějí od Talosianů pomoci. Spock se konečně dává dohromady a zjišťujeme, co přesně mu Rudý anděl ukázal. Taktéž se dozvídáme, co otřesného Michael Spockovi provedla a jak ovlivnila jeho budoucí život. Discovery se stává nejhledanější lodí ve vesmíru.

cz sk
7.3.2019
55 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pity12

Logické.

Súhlasím s massx Protože v té „normální“ časové linii jí právě zabila ta potvora.

31.5.2019 | 11:25:10
RedRose

tak to se povedlo!! vedel jsem ze bude Talos IV tak jsem vyhrabal DVD s TOS a ten dil zkouknul… pustim Discovery a ono je to tady taky :-D borgove me napadli jako prvni, ale je to blbost, protoze jim nikdy neslo o cilenou likvidaci, ale asimilaci… bude to snad neco noveho, co jeste nezname a diky Discovery ani nepozname… s tim ze je diky RA kvuli Burnham uz zmenena casova linie bych byl opatrny aby tech casovych zmen nebylo moc, kdyz „zname“ budoucnost… casovi komisari uz jednu dost zasadni zmenu prehledli ;-) jinak se tradicne shoduju s nazorem Captaina

24.5.2019 | 20:36:06
pavel.hangman

Nejlepší epizoda 2. řady.

18.4.2019 | 17:41:20
Kothy

Super trik :)

11.3.2019 | 21:45:26
massx

Tak narozdíl od ostatních Startreků a vlastně i jiných scifáren, tady nevíme, kdo je ten hlavní záporák, spekuluje se, kdo by mohl být klaďas Red Angel. Tu vizi konce jsem si pustil 4× a stejně netuším, čí lodě by to mohly být. Že by se Borgové nepokoušeli o asimilaci, ale rovnou o genocidu? To si nemyslím, spíš to bude někdo nový. Talosiané dobráci nejsou, ale předpokládám ani oni nechtějí zemřít chapadlem šmejdů z budoucnosti. V lesích na Vulkánu taky žijě pěkně velká havěť, že s tim nic neudělají, asi vulkánci na houby nechodí. Btw víte proč není o Burnham zmínka nikde jinde ve ST. Protože v té „normální“ časové linii jí právě zabila ta potvora.

11.3.2019 | 0:44:32
George82

Řekl bych hodně povedený díl… rozhodně proti tomu, co předcházelo. A první, co mě napadlo, když ukázali ty lodě ničící život v celé galaxii: Reapeři z Mass Effectu ;-)

11.3.2019 | 0:23:13
Arihant

Velmi zaujimava epizoda, dej sa posuva dopredu.

10.3.2019 | 13:03:10
tom99

Já prostě čekal více od vztahu Michael se Spockem. Celou sérii nás chtějí navnadit na jejich konflikt, který nakonec vzešel z pár vět? Myslel jsem, že se mezi nimi stalo něco „důležitějšího“…

webmaster, grafik
10.3.2019 | 9:05:59
Lex Luthor

Z Discovery je nejhledanější loď v galaxii. Děj se konečně začíná někam posouvat. Souhlasím s Captain.

9.3.2019 | 21:06:10
Elian44

Čierna diera ako maskovanie wau :) Pekný diel.

9.3.2019 | 20:48:04
1

Star Trek: Discovery
76/100 - 99×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie