Star Trek: Discovery S02E11: Perpetual Infinity

S02E11: Perpetual Infinity

S02E11: Perpetual Infinity

Centrála chce získat informace ze Sféry, Discovery se jí v tom snaží zabránit. Mezitím se Michael setkává se svou matkou, která je k ní zcela chladná. Spock zjišťuje, proč si Rudý anděl právě vybral jeho. Leland prochází proměnou a Ash Tyler si musí vybrat, na jaké straně bude stát.

cz sk
28.3.2019
49 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pity12

Dáme tam Spocka a Hviezdne lode zo Star Treku do názvu seriálu Star Trek a všetci nám to zožerú. NIE toto už nieje dobré ani ako béčkové sci-fi.

12.6.2019 | 12:18:04
RedRose

Říkám to pořád… Kdyby to nebyl Star Trek, tak je to skvělý seriál! Takhle všechny fandy ST akorát naserou tím, jak devastujou už danou historii ST…

Ta HighTech podívana do doby cpt. Pika, tedy těsně před ST:TOS, prostě nesedí a technologie, které tady používají, by mít prostě neměli… O uniformách se toho napsalo už moc, ale proč alespoň ty zásadní věci nenechali?! Když se nalodil Pike ve zlaté uniformě, až jsem poskočil na židli, že by?! Ve filmech to šlo, ale tady asi ne?! Taky mi není jasné, proč ta „Centrála“ chce ty data, díky kterým má nabýt vědomí, když už vědomí evidentně má?! Příště se má řešit ten časový krystal, který mají Klingoni?! K tomu už fakt nenacházím slova… Postavy byly o něco méně otravné, než obvykle, ale další ubrečené scény, to už je fakt moc…

26.5.2019 | 10:04:14
filipes12

uz tento odpad dopozeram ale dalsiu seriu uz nie.ak vobec bude po tejto slabo sledovanej.

10.4.2019 | 7:38:26
tom99

Tak se to nakonec vyvinulo směrem, kterým jsem nechtěl. Zpočátku ta zápletka vypadala poměrně zajímavé, ale teď, kam to směřuje, už se mi vůbec nelíbí…

webmaster, grafik
9.4.2019 | 8:54:18
AVE_Jirka

Fajn díl.

7.4.2019 | 22:10:05
Cristie

Z tohoto seriálu jsem poslední díly dost rozpačitá. Tenhle byla zlatá tečka. Celou dobu neustálé tragické pohledy Michael, záběr na zoufalý výraz, další záběr na další zoufalý výraz, děj se táhl a táhl, další vyvalené oči…pak se přidají zoufalé výrazy její matky. A JE TO.

6.4.2019 | 19:08:49
Kothy

Dalsi zajimava odhaleni…

5.4.2019 | 15:24:28
ReisRyos

Věda scénaristům prostě nějde. Jestli mělo brečení a podivné výrazy Michael a její matky v divácích probudit silné emoce, tak ve mě akorát tak negativní. To už by byl sympatičtější Cardasijský hraboš.

5.4.2019 | 6:27:18
Kasom

na Startrek nic moc, ale na Discovery dobrý. Tu temnou hmotu jim prominu.

2.4.2019 | 16:33:06
theplanetoftheapes

Já bych to i docela bral, kdyby se tam tolik nebrečelo. Kdo se má pořád dívat na ty usoplené a zaslzené obličeje. To je nějaká kampaň ? Něco jako héštég „Even Men cry“. Jak jsem tu Žour-žOUR nemusel ze začátku, tak teď se mi to její kung-fu docela líbí. Sorry ale ten Lajblílend jako záporák centrály vypadá při boji s tím svým pivním panděrem dost komicky :D

1.4.2019 | 7:01:04

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie