Star Trek: Discovery S02E11: Perpetual Infinity

S02E11: Perpetual Infinity

S02E11: Perpetual Infinity

Centrála chce získat informace ze Sféry, Discovery se jí v tom snaží zabránit. Mezitím se Michael setkává se svou matkou, která je k ní zcela chladná. Spock zjišťuje, proč si Rudý anděl právě vybral jeho. Leland prochází proměnou a Ash Tyler si musí vybrat, na jaké straně bude stát.

cz sk
28.3.2019
49 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rezzba

Už se tu zkritizovalo vše. Já si ještě přidám. Jak mně neskutečně vadí, že úplně vše co tam je musí vydávat odporný pípající zvuk. Stojí u stolu a tajně má zkopírovat data a zase piiip piiip a nikdo nic

2.6.2020 | 12:01:39
Pity12

Dáme tam Spocka a Hviezdne lode zo Star Treku do názvu seriálu Star Trek a všetci nám to zožerú. NIE toto už nieje dobré ani ako béčkové sci-fi.

12.6.2019 | 12:18:04
RedRose

Říkám to pořád… Kdyby to nebyl Star Trek, tak je to skvělý seriál! Takhle všechny fandy ST akorát naserou tím, jak devastujou už danou historii ST…

Ta HighTech podívana do doby cpt. Pika, tedy těsně před ST:TOS, prostě nesedí a technologie, které tady používají, by mít prostě neměli… O uniformách se toho napsalo už moc, ale proč alespoň ty zásadní věci nenechali?! Když se nalodil Pike ve zlaté uniformě, až jsem poskočil na židli, že by?! Ve filmech to šlo, ale tady asi ne?! Taky mi není jasné, proč ta „Centrála“ chce ty data, díky kterým má nabýt vědomí, když už vědomí evidentně má?! Příště se má řešit ten časový krystal, který mají Klingoni?! K tomu už fakt nenacházím slova… Postavy byly o něco méně otravné, než obvykle, ale další ubrečené scény, to už je fakt moc…

26.5.2019 | 10:04:14
filipes12

uz tento odpad dopozeram ale dalsiu seriu uz nie.ak vobec bude po tejto slabo sledovanej.

10.4.2019 | 7:38:26
tom99

Tak se to nakonec vyvinulo směrem, kterým jsem nechtěl. Zpočátku ta zápletka vypadala poměrně zajímavé, ale teď, kam to směřuje, už se mi vůbec nelíbí…

webmaster, grafik
9.4.2019 | 8:54:18
AVE_Jirka

Fajn díl.

7.4.2019 | 22:10:05
Cristie

Z tohoto seriálu jsem poslední díly dost rozpačitá. Tenhle byla zlatá tečka. Celou dobu neustálé tragické pohledy Michael, záběr na zoufalý výraz, další záběr na další zoufalý výraz, děj se táhl a táhl, další vyvalené oči…pak se přidají zoufalé výrazy její matky. A JE TO.

6.4.2019 | 19:08:49
Kothy

Dalsi zajimava odhaleni…

5.4.2019 | 15:24:28
ReisRyos

Věda scénaristům prostě nějde. Jestli mělo brečení a podivné výrazy Michael a její matky v divácích probudit silné emoce, tak ve mě akorát tak negativní. To už by byl sympatičtější Cardasijský hraboš.

5.4.2019 | 6:27:18
Kasom

na Startrek nic moc, ale na Discovery dobrý. Tu temnou hmotu jim prominu.

2.4.2019 | 16:33:06
1

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie