Star Trek: Discovery S02E13: Such Sweet Sorrow, Part 1

S02E13: Such Sweet Sorrow, Part 1

S02E13: Such Sweet Sorrow, Part 1

Nezbývá příliš času. Posádka Discovery si uvědomuje, že Centrála je na cestě a je ochotná si vzít data ze sféry. Jelikož nikdo nevidí přijatelnou možnost, jak data zachránit, Michael chce využít časový krystal a vydat se do budoucnosti data ukrýt. Tam ovšem ale bude muset zůstat.

cz sk
12.4.2019
48 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pity12

Jedna nelogická bitka v budúcich spomienkach, 30 minút lúčenia a 7 minút potlapkávania po ramene, toto ani Enterprise nemohla zachrániť. A som rád že použili zase niečo nové na evakuáciu… Pravda je taká že keby natočili Trek aký čaká Trekie tak by nemal sledovanosť, ale toto je nepozeratelné pre Trekieho

19.6.2019 | 7:56:08
RedRose

Propojení lodí bylo efektní, ale potom WOW !! uniformy jsou zpět a tady musím tvůrce opravdu pochválit, protože Enterprise je opravdu taková jaká má byt! Moderněji, ale je to ona, navíc vize její destrukce byla taky fajn! Pořád mi dost vadí, že všichni ve vesmíru ví o časových krystalech a znají teorie jak to asi funguje, plus spousta dalších historických nesrovnalostí (viz komentář Captain), ale jinak se to celé pohnulo přijatelným směrem. Discovery tedy uvízne v budoucnosti (Andromeda?) a Michal nebo Saru bude její kapitán a už nebude třeba se zabývat ST historií, což bude jen dobře, protože těch přešlapů bylo až moc… A zase ty nesnesitelné slzy… Ale i přes výhrady to jako první půlka finále bylo dost dobré!

26.5.2019 | 14:44:15
Kasom

mě to rozhodně špatný nepřišlo, hezky nachystaný na finále

25.4.2019 | 1:15:53
AutoBaterka

By the way jsem cisarovna z jinyho vesmiru :D

19.4.2019 | 19:37:31
pavel.hangman

Povedený 3/4hodinový trailer na finální epizodu. A moderní pojetí Enterprise je super! (y)

19.4.2019 | 16:05:25
Kothy

Chtelo by to min emoci…

18.4.2019 | 17:56:23
Angi

To je tak špatné, že to snad ani dnes nedokoukám. Nejdříve Enterprise není schopná rozstřílet loď bez posádky (štíty se obvykle hroutí po několika zásazích) a pak nikdo není schopný odpojit nějakou mechanickou část, která by vedla k přetížení jádra, nebo čehokoliv, čemu by „ovládnutá“ loď nemohla zabránit. Když už navedení do slunce by třeba zabránila… a pak nejsou schopni skočit dál, než 12h od lodí sekce 31? A že „control“ ovládne víc lodí, než snad bylo zničeno během celé války s Klingony, to evidentně nikoho nesere… ne, fakt… tohle dokoukám, ale i kdyby z Control byli Borgové, další sérii nebudu koukat ani omylem.

18.4.2019 | 16:46:49
filipes12

1% za kulisy by som dal.

16.4.2019 | 8:30:22
Luckyss

Mě udivuje jak tu brečíte :) pokud nelíbí dejte hodnocení a hotovo :) ty sra…co u píšete pořád dokola to je už nuda ..

15.4.2019 | 20:34:34
rigix

Bože za co, ten serila není špatný, nechá se zkousnout to že 20 % obsahuje vyplňují totální vztahový průjmy, ale ten to díl došel až moc daleko. Ten to díl by se dal sestřihat do 10 minut a vůbec o nic by jste nepřišli. Zbytek byl naprostý průjem neuvěřitelný průjem výlevu citů nechá proč nechápu pro koho a ztrapnění vůlkánců.

15.4.2019 | 20:13:16
1

Star Trek: Discovery
76/100 - 100×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie