Star Trek: Discovery S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

Michael se uchyluje k poslednímu zoufalému kroku a chce se vydat do budoucnosti, aby ochránila data ze Sféry před Centrálou. Jenže má potíže. Michael si uvědomuje, že ona byla Rudým andělem a musí replikovat světelné signály ve vesmíru. Federace je připravena svést souboj s Centrálou.

cz sk
18.4.2019
1 hodina 5 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pity12

Už nech Discovery nechajú kde je v budúcnosti a neťahajú ju nazad medzi nás inak by záverečné výpovede boli k ničomu. Neviem čo chceli, čo mali a čo museli urobiť, ale keď to urobili tak to nedávalo zmysel.

20.6.2019 | 11:28:34
RedRose

Někomu se líbí úplně vše a stačí aby to blikalo, bouchalo a brečelo… Což je fakt smutné…

Finální dvoudíl se mi líbil! Zpracované to bylo dobře, až na ty nekonečné ubrečené scény!! Jinak v pohodě! Discovery je v budoucnosti (na 3 sérií se těším (seriál Andromeda jsem zmiňoval už minule)) a Kontola je poražena! Vysvětlení, aby (nám) historikům zavřeli ústa beru a klidně by to tak mohlo být (na rozdíl od událostí první řady). Ale ono cestování časem, bylo i tak dost krkolomné a má pár paradoxů, protože to všechno nemohla být ona, nebo to mohla být ona, ale kde vzala všechny potřebné informace o událostech které je třeba upravit atd. Enterprise byla skvělá i závěrečný pohled v doku, oholený Spock ve správné uniformě taky! 80%

27.5.2019 | 1:39:02
Venous4

No, jen u par serialu jsem na finale rady koukal s otevrenou tlamou a husinou po tele ale tohle finale bylo totalne epicke. Tresnicka by byla kdyby tam jak na konci Enterprise odlitala dali znelku z novych STAR TREK filmu. Ta bitva ve vesmiru to bylo neco uzasneho. Jsem zvedav na treti serii co nam prinese kdyz to ma byt tak moc v budoucnosti. To uz bude jiny lvl :D

19.5.2019 | 19:52:03
caramba

Z počiatku som ako trekie stvorený Picardom, ku tomuto seriálu, po skúsenosti s Enterprise seriálom skeptický. Avšak už po pár častiach som bol lapený. Prvá séria bola slabšia. Druhá ma svojou zápletkou dostala a veľmi rýchlo som zabudol na polotrápnych Klingonov. Zo všetkých postáv mi najviac vadila Mišo lebo, lebo. Tie patetické sračky vyliezajúce z jej úst v čase, kedy by bol každý normálny hrdina zosraný až za ušami, kedy v okolitom vesmíre vybuchovali hlavy pilotov a v staršipoch umierali admiráli, ma totálne zabíjali. Ešte mohla v pozadí hrať hymna a viať vlajka spojenej federácie planét. Určite som vyzeral ako blbec keď som pri Star Treku ako nejaký slávista pri fotbale vykrikoval: „Na čo čakáš? Bež už! Strieľaj!“ Ale inak pohoda. 80%.

5.5.2019 | 12:09:01
tom99

Tady by se někdo měl naučit dělat bitvy. Tak nudnou choreografii jsem dlouho neviděl. Vlastně to byla šílená nuda jako celá druhá polovina řady. Neskutečné klamání a pomalu si zase myslím, že Kurtzman ví prd o tom, jak dělat dobré příběhy..

webmaster, grafik
3.5.2019 | 15:40:41
Jamis

Já jsem byl velmi spokojený. Bitva byla velkolepá a konec tak akorát. Těším se na další sezónu, abychom se dozvěděli co se stalo s Discovery.

2.5.2019 | 12:58:46
Angi

Tohle bylo opravdu.. barevné a nudné. Místo bitvy jen nekonečný ohňostroj.

28.4.2019 | 20:07:30
trape

Prostě dívat se na to dalo, ale trochu nelogický konec.

28.4.2019 | 16:25:41
Pepiq

Krásná bitva, a celkově super závěr série. S vývojem počítačových a grafických technologii (a se slušnou dávkou peněz) jsou bitvy ve scifi čím dál lepší, zajímalo by mě jak budou vypadat za dalších několik desítek let.

27.4.2019 | 19:54:55
massx

Po prvním zhlídnutí sem dal 4, po druhym musim dát 5, vesmírná bitva možná nejlepší v historii sci-fi, ani Warsy, Galactica a Expanse, možná jen poslední marvelovka co se týče digitálního bordelu se může rovnat. Deusex machina klingoni přijeli jak kavalerie u Helmova žlebu. Nějaký drobný logický nesmysly jim odpustim, plus za to, že některý postavy umřely. Cestování časem trochu vypujčený z Interstelaru, ale i tak se mi hodně líbílo. Pro milovníky kánonu na konci vysvětlili, proč nevíme nic o spore drive a Sekci, ale stejně, haters gonna hate, s tim nic neuděláš.

27.4.2019 | 14:03:54

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie