Star Trek: Discovery S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

Michael se uchyluje k poslednímu zoufalému kroku a chce se vydat do budoucnosti, aby ochránila data ze Sféry před Centrálou. Jenže má potíže. Michael si uvědomuje, že ona byla Rudým andělem a musí replikovat světelné signály ve vesmíru. Federace je připravena svést souboj s Centrálou.

cz sk
18.4.2019
1 hodina 5 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pity12

Už nech Discovery nechajú kde je v budúcnosti a neťahajú ju nazad medzi nás inak by záverečné výpovede boli k ničomu. Neviem čo chceli, čo mali a čo museli urobiť, ale keď to urobili tak to nedávalo zmysel.

20.6.2019 | 11:28:34
RedRose

Někomu se líbí úplně vše a stačí aby to blikalo, bouchalo a brečelo… Což je fakt smutné…

Finální dvoudíl se mi líbil! Zpracované to bylo dobře, až na ty nekonečné ubrečené scény!! Jinak v pohodě! Discovery je v budoucnosti (na 3 sérií se těším (seriál Andromeda jsem zmiňoval už minule)) a Kontola je poražena! Vysvětlení, aby (nám) historikům zavřeli ústa beru a klidně by to tak mohlo být (na rozdíl od událostí první řady). Ale ono cestování časem, bylo i tak dost krkolomné a má pár paradoxů, protože to všechno nemohla být ona, nebo to mohla být ona, ale kde vzala všechny potřebné informace o událostech které je třeba upravit atd. Enterprise byla skvělá i závěrečný pohled v doku, oholený Spock ve správné uniformě taky! 80%

27.5.2019 | 1:39:02
Venous4

No, jen u par serialu jsem na finale rady koukal s otevrenou tlamou a husinou po tele ale tohle finale bylo totalne epicke. Tresnicka by byla kdyby tam jak na konci Enterprise odlitala dali znelku z novych STAR TREK filmu. Ta bitva ve vesmiru to bylo neco uzasneho. Jsem zvedav na treti serii co nam prinese kdyz to ma byt tak moc v budoucnosti. To uz bude jiny lvl :D

19.5.2019 | 19:52:03
caramba

Z počiatku som ako trekie stvorený Picardom, ku tomuto seriálu, po skúsenosti s Enterprise seriálom skeptický. Avšak už po pár častiach som bol lapený. Prvá séria bola slabšia. Druhá ma svojou zápletkou dostala a veľmi rýchlo som zabudol na polotrápnych Klingonov. Zo všetkých postáv mi najviac vadila Mišo lebo, lebo. Tie patetické sračky vyliezajúce z jej úst v čase, kedy by bol každý normálny hrdina zosraný až za ušami, kedy v okolitom vesmíre vybuchovali hlavy pilotov a v staršipoch umierali admiráli, ma totálne zabíjali. Ešte mohla v pozadí hrať hymna a viať vlajka spojenej federácie planét. Určite som vyzeral ako blbec keď som pri Star Treku ako nejaký slávista pri fotbale vykrikoval: „Na čo čakáš? Bež už! Strieľaj!“ Ale inak pohoda. 80%.

5.5.2019 | 12:09:01
tom99

Tady by se někdo měl naučit dělat bitvy. Tak nudnou choreografii jsem dlouho neviděl. Vlastně to byla šílená nuda jako celá druhá polovina řady. Neskutečné klamání a pomalu si zase myslím, že Kurtzman ví prd o tom, jak dělat dobré příběhy..

webmaster, grafik
3.5.2019 | 15:40:41
Jamis

Já jsem byl velmi spokojený. Bitva byla velkolepá a konec tak akorát. Těším se na další sezónu, abychom se dozvěděli co se stalo s Discovery.

2.5.2019 | 12:58:46
Angi

Tohle bylo opravdu.. barevné a nudné. Místo bitvy jen nekonečný ohňostroj.

28.4.2019 | 20:07:30
trape

Prostě dívat se na to dalo, ale trochu nelogický konec.

28.4.2019 | 16:25:41
Pepiq

Krásná bitva, a celkově super závěr série. S vývojem počítačových a grafických technologii (a se slušnou dávkou peněz) jsou bitvy ve scifi čím dál lepší, zajímalo by mě jak budou vypadat za dalších několik desítek let.

27.4.2019 | 19:54:55
massx

Po prvním zhlídnutí sem dal 4, po druhym musim dát 5, vesmírná bitva možná nejlepší v historii sci-fi, ani Warsy, Galactica a Expanse, možná jen poslední marvelovka co se týče digitálního bordelu se může rovnat. Deusex machina klingoni přijeli jak kavalerie u Helmova žlebu. Nějaký drobný logický nesmysly jim odpustim, plus za to, že některý postavy umřely. Cestování časem trochu vypujčený z Interstelaru, ale i tak se mi hodně líbílo. Pro milovníky kánonu na konci vysvětlili, proč nevíme nic o spore drive a Sekci, ale stejně, haters gonna hate, s tim nic neuděláš.

27.4.2019 | 14:03:54

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie