Star Trek: Discovery S03E04: Forget Me Not

S03E04: Forget Me Not

S03E04: Forget Me Not

USS Discovery přijíždí na planetu Trill, kam se vydá Michael s Adirou, která chce zde zpřístupnit své skryté vzpomínky k rodině Talů. Trillové to ovšem Adiře nechtějí umožnit, protože je člověkem. Na Discovery mezitím Saru zjistí, že psychický stav posádky na tom není vůbec dobře.

cz sk
5.11.2020
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Trill známe z DS9 docela dobře. Tady to nějak až zbytečně zamotali! Opět.

9.1.2021 | 12:31:14
OndraHH

Tohle nemá se Star Trekem už vůbec nic společného…

30.11.2020 | 8:54:16
vojta637

Nepobral jsem začátek, přijde mi na hlavu logika, že je celý Trill xenofobní, speciálně v situaci, kdy vymírají. Epizoda by se mohla v klidu odehrávat bez jedinné kapky násilí, ale podle autorů zřejmě děj bez akční scény diváka nezabaví, či co. Dále mi vadily přeefektované jeskyně, zejména zbělání očí a zmizení pod hladinou. Toto tam vůbec nemuselo být a hned by to celé působilo realističtěji. Naopak zobrazení mysli bylo umělecky velmi nápadité. Nerozpoznatelné pohlaví mě dost rušilo, protože díky tomu působí postava dětsky. A ideologické motivy tohoto jsou zřejmé a můžou si v klidu odškrtnout „Asexuál, splněno“. A samozřejmě vše opět vyřešil Majkl, Adira ji sotva zná, a přesto ji bezmezně důvěřuje. Přijde mi, že jim nejde o děj, ale o to, kolik ideologií podporovaných věcí v epizodě je,

18.11.2020 | 1:29:08
Sugar1

Uff, 40 % a 30 z toho za Majkla, kterej s dlouhými vlasy opravdu pořádně prokoukl. Jinak tam bylo snad víc feelings než v crossoveru Divokého anděla a Ordinace v růžové zahradě, pomalejší to bylo víc, než kdyby se Jabba the Hutt zkřížil se Zemanem, trpěl jsem, díval se na čas, modlil se, záchrana přišla až se závěrečnou znělkou.

17.11.2020 | 3:01:15
WolverineCzE

jako by zmodernizovali jeden díl ze Stargate

15.11.2020 | 8:21:37
Kasom

Tak né transgender, ale rovnou multigender :) Ale díl vůbec nebyl špatný, jen té melancholie v době covidové mám už plný zuby.

14.11.2020 | 5:00:35
zroutik

Ano, nedokážu sice určit pohlaví těch dvou postav(holka a holka, kluk a kluk, holka a kluk, kluk a holka?) ale vůbec mně to nevadí, na ději to nic neubírá, víc mně vadí to, že to každýmu vadí, to ignorujte, 3. Série pro mě zatím to nejlepši co jsem kdy viděl ze světa StarTreku, snad budou pokračovat v trendu. První 4. Díly naprosto úžasný.

12.11.2020 | 14:14:36
Milhoot

Upřimně jsem na tuhle sérii začal koukat jen proto abych jí mohl zavrhnout z jiného než transgender důvodu . Smůla autoři mě vypekli . Ano v 32 století se má cestovat časem a měla by končit "studená časová válka " ( z té doby měli lod´ na nx 01 ) ale to nevadí . Beru to tak že je rok 3300 :-D . Pozor spoiler !! Takže mě naštvalo nakonec jen to že se tam líbají 13 leté děti !!! Jako pardon ale to mi přijde opravdu úchylné .....

10.11.2020 | 17:23:02
Karlosz

jaký pocity? na nějaký pocity nejsou lidi zvědavý. chci vesmírný bitky, spousty mrtvých členů posádky.. ne vylejvání srdíčka nějakých lůzrů

10.11.2020 | 14:09:52
orhore

Trošku jsem otálel s hodnocením, protože jsem se snažil nějak vstřebat to co jsem viděl. Sice to bylo více ukecanější, ale v tomhle ohledu to zase tak špatné nebylo. Je třeba i ukázat pocity jednodtlivých členů posádky, jinak by to byly prázdné postavy.

Ale měl jsem problém s identifikací některých pohlaví, postav a nebo co se nám tu snažili vlastně ukázat. Nevím zda tahle degenerace bude pokračovat, ale chce to hodně přemáhání. Když jsem si pak pustil pár dílů „Star Trek: The Next Generation“, tak to byla fakt úleva. Není to tak vyšperkované, ani akční, má to své chyby, ale prostě se to lépe vstřebává.

10.11.2020 | 11:29:54
1

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie