Star Trek: Discovery S03E06: Scavengers

S03E06: Scavengers

S03E06: Scavengers

Michael se s Georgiou vydává na tajnou misi zachránit Bookera a jeho ukořistěnou Černou skříňku, která by mohla napovědět, proč došlo k Zážehu. O této misi ovšem neví kapitán Saru, který tak musí učinit těžké rozhodnutí, když je pod drobnohledem Federace.

cz sk
19.11.2020
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

To se dalo čekat… až moc předvídatelné. To s tím „Vyhořením“, to bude nějaká blbost, už to tuším!

9.1.2021 | 12:34:18
killman

Blbá kráva Burnham musí být u všeho a sere na všechny kolem. Epizodu zachraňuje Philippa a vcelku pěkné akce.

29.11.2020 | 13:46:22
theplanetoftheapes

1%, Ahoj jsem Majkl, až budete číst tento text tak ho v hlavě čtěte tím ušeptaným naléhavým šeptáním jako má Majkl ve seriálu. Je Vám to nepříjemné ? Otravuje Vás to i když ostatní mluví úplně NORMÁLNĚ ? Tak to nejste sami. Ale šeptáme dál, naléhavě a nutně musíme zachránit intergalaktickou vesmírnou federaci, která se sice smrskla na okresní výbor pro řešení mezisousedských vztahů v Růžové ulici ale náš úkol je naléhavý ! Musíme se prostě do všeho srát a nesmíme jen tak sedět na zadku a nedělat nic i kdyby nás to mělo stát kariéru a až se dostaneme na kobereček před admirála budeme o tom šeptat a já si sakra říkám proooooč jí někdo sakra neřekne aby mluvila hlasitěji když ostatní mluví normálně ????

26.11.2020 | 8:59:58
Orie88

efekty hezký :) Michael na zabití :-D Gorgiou škoda co s její postavou dělají, snad se to nějak zlepší… Saru chápu, Michael si nemůže dělat pořád co chce… je jak malý děcko :-D

24.11.2020 | 20:30:26
Lord Denvil

dej a provedení – 90%

hodnocení za to ubírat nebudu, ale tu homo-erotiku fakt by mohli odpustit. nic proti LGBT obecně, ale proč se na to mam koukat, když je mne to nepříjemný?… svoboda jednoho konči tam, kde začíná svoboda jiného!

24.11.2020 | 11:14:28
Sir_CHerokee

Tahle řada Discovery mě baví, asi nejvíce. Zajímavý děj. Výborné triky.

23.11.2020 | 23:13:26
Kothy

Super dil.

23.11.2020 | 16:04:16
tom99

Dávám dvě hezky za hezky natočenou epizodu a pěkné masky. Zbytek je odpad.

Ten díl byl tak nudný opět a zase ubrečený. Každá epizoda je jako přes kopírák a s naší nejlepší postavy (Georgiou) udělají citlivého slabocha, aby mohla být stejně ubohá jako zbytek posádky. Ach jo, ten vyzáblivec Saru už mě taky pěkně štve, to je kapitán bez respektu, který by měl být vyhozen na první dobrou. Není divu, že ho Michael neuposlechla… Celá ta mise k Černé skříňce byla bez nápadu s naprosto fádním záporákem. Tato série je zatím jedna velká tragédie.

webmaster, grafik
22.11.2020 | 16:12:41
ori

Ďalší skvelý diel, neviem čo vám všetkým tak vadí, je to oveľa lepšie než akákoľvek epizóda starých Star Trek seriálov. Páčia sa mi modifikácie Discovery a Linus pobavil :D

redaktor
22.11.2020 | 9:19:20
xube

Opäť brak. Najviac mi vadí nelogickosť s akou sa v tomto seriály neustále pracuje. Maximálna naivita po všetkých stránkach. A to aj na pomery Star Treku. Ľudia, čo označujú toto za niečo lepšie ako staré Star Treky jednoducho nerozumejú citlivej myšlienke a otázkam, ktorým sa v starších seriáloch venovali. Tu je to všetko len o wauv momentoch a efektoch. Postavy nemajú žiadnu hĺbku. O živote vo vesmíre sa takmer nič nedozvieme. Diplomacia tu prebieha ako krčmová hra na automatoch. Michael ako aj zvyšku posádky inteligenciu neverím. Snažia sa nás presvečiť krátkymi, rýchlimi a vždy nezmyselnými rozhovormi, ktoré končia aj tak bezhlavým riešením a búrením sa autoritám. Celé zle. Celá Discovery je anarchistický zájazd na úrovni puberťákov.

22.11.2020 | 2:18:46

Star Trek: Discovery
74/100 - 118×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie